Latvių ir Rokiškio sportininkai išbandė jėgas draugiškose tinklinio varžybose (0)

Publikuota: 2024-02-01 Kategorija: Sportas
Latvių ir Rokiškio sportininkai išbandė jėgas draugiškose tinklinio varžybose
Kristinos Ramanauskaitės nuotr. / Rungtynių tarp Rokiškio ir Latvijos komandų akimirka

Trečiadienį Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje vyko Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro draugiškos tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo Rokiškio ir Latvijos komandos.

Rezultatai 

1 ir 2 vietas iškovojo Rokiškio mergaičių komandos, 3 vietą pasidalino abi latvių mergaičių komandos. Tarp berniukų komandų pranašumą demonstravo Kuoknesės (Latvija) komanda, treniruojama Ivars Malinš, užėmusi 1 vietą, Rokiškio tinklininkai iškovojo antrą vietą, 3 vietoje Rokiškio antroji berniukų komanda, 4 vietoje – antra berniukų komanda iš Latvijos. Rokiškio berniukų ir mergaičių komandas treniruoja Daiga Sirgėdienė.

Turi daugiau patirties

Po varžybų buvo apdovanoti ir geriausi varžybų žaidėjai. Tarp latvių tinklininkų pasižymėjo Edgars Butans, Deivids Dzėrkulis, Zanda Zarinia ir Alisia Krūminia. Geriausi Rokiškio komandų varžybų žaidėjai: Adelė Vaitiekauskaitė, Adriana Lomako, Vilius Araminas ir Margiris Motiejūnas. Geriausi jungiantys žaidėjai – Dovydas Gylys ir Deimantė Barauskaitė ir Rokiškio komandų, tarp latvių – Kristers Bite.

„Latvių komandos stiprios, ypatingai  berniukų, bet mes jau pasiekėme tokį lygį, kad galime prieš juos žaisti. Latviai turi daugiau patirties, jie ilgiau treniruojasi, gal 5–6 metus. O mano vaikai lanko trečius metus“, – apie komandų pasirengimą kalba tinklinio trenerė D. Sirgėdienė, po ilgos pertraukos Rokiškio KKSC atgaivinusi šią sporto šaką.

Vasarą sąlygos geresnės

Anot trenerės, tai pirmosios tokios tarptautinės draugiškos varžybos. „Tikimės, kad pastačius naują sporto centrą Rokiškyje, bus galima organizuoti platesnio masto varžybas, dabar paprasčiausiai tam nėra vietos. Tinklinio aikštė pagal standartus turėtų būti platesnė, kol kas pas mus to nėra“, – kalbėjo D. Sirgėdienė, jaunus sportininkus treniruojanti Senamiesčio progimnazijos salėje. Tiesa, atšilus orams treniruotis sąlygos žymiai geresnės, nes Rokiškyje yra geriausi paplūdimio tinklinio kortai visoje Lietuvoje. „Vasarą ten mums yra rojus“, – apie Velykalnyje esančius kortus kalba trenerė ir priduria, kad vaikų rezultatai priklauso nuo lankomų treniruočių. Lankančiųjų intensyviai, reguliariai, pasiekimai geresni.

 

„Rokiškio Sirenos“ ir Akvilės Šeškutės nuotr. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video