Lietuvos vaikų plaukimo čempionate – Rokiškio auksas ir bronza (0)
Publikuota: 2026-05-26
Kategorija:
Sportas
Iš Lietuvos vaikų plaukimo čempionato rokiškėnai parvežė auksą ir greičiausios Lietuvoje „delfinistės“ titulą bei du bronzos medalius. Alytaus baseine savo jėgas Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai išbandė kartu su dar 300 varžovų iš 20-ies Lietuvos sporto mokyklų.
Rokiškiui atstovavo būrys sportininkų: Povilas Jonušaitis, Kristupas Juška, Jokūbas Pajada, Jokūbas Stakys, Ema Galvanauskaitė, Gabija Judickaitė, Amelija Matulevičiūtė, Elena Staskonytė, Rugilė Strumskytė, Paulina Tigrudytė, Kotryna Zaičenkova.
Augantis jaunasis talentas - Kotryna Zaičenkova - iškovojo net du medalius: 100 m distanciją peteliške ji įveikė pirma (1:22.35), o 200 m kompleksiniu būdu – trečia (3:00.01). Pergalingi buvo ir Povilo Jonušaičio grybšniai: 200 m nugara jis finišavo trečias (2:55.88). Taigi Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro sąskaitoje – vienas aukso ir du sidabro medaliai.

„Visi rokiškėnai arba gerino asmeninius rezultatus, arba kartojo geriausią turimą asmeninį rezultatą ir Lietuvos čempionate pasirodė puikiai“, – sakė treneris Paulius Mališauskas, džiaugdamasis, kad iki pat čempionato sportininkams pavyko išlaikyti formą.
Vis tik būta nemenkų proveržių. Tuo išsiskyrė Elena Staskonytė, Amelija Matulevičiūtė bei Gabija Judickaitė.
„Elena progresuoja visą sezoną, o štai Amelija ir trenerio Lauryno Jasiūno auklėtinė Gabija išgyveno šiokį tokį sąstingį. Džiugu, kad paskutinės sezono varžybos pralaužė ledus ir mergaitės pagerino asmeninius pasiekimus“, – sakė treneris Paulius.
Vis dėlto labiausiai jis išskyrė jau minėtus Povilą Jonušaitį ir Kotryną Zaičenkovą. Povilas, įveikęs aršią konkurenciją, pateko į 200 m plaukimo krūtine rungties finalus ir laimėjo bronzą plaukdamas 200 m nugara. O Kotryna pateko į visų rungčių finalus ir, kaip žinia, iškovojo du medalius: 100 m peteliške auksą ir bronzą 200 m kompleksiniu būdu.
Rekomenduojami video
Spalio 17-18 d. Alytuje vyko šaudymo sporto varžybos šaudant oriniais ginklais A.Juozapavičiaus taurei laimėti, kuriose dalyvavo ir Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai.
Šautuvo rungtyje (pratime 20 šūvių) laimėtoja tapo Evelina Jonuša
2025-10-21
„Rokiškio Sirena“ vasarą rašė apie jauną merginą Germantę Laucytę, kuri, „atradusi“ sunkiąją atletiką, taip pamilo šią sporto šaką, jog nutarė su šiuo sportu sieti ir savo ateitį. Tąkart duotame interviu sportininkė sakė, jog šie meta
2025-10-20
Jau matomas renovuojamo Rokiškio sporto mokyklos stadiono vaizdas.
2025-10-18
Šauniai Druskininkuose vykusiame Lietuvos dziudo U9, U11 ir U13 čempionate pasirodė Rokiškio KKSC merginos, treniruojamos Gitos Čečienės. Jaunosios sportininkės namo parsivežė net 6 įvairių spalvų medalius!Pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 32 kg iškovojo Andrėja Bertulytė, a
2025-10-14
Praėjusį sekmadienį HC „Grizliai“ sėkmingai pradėjo sezoną. Lietuvos I ledo ritulio lygoje Mindaugo Kiero taurei laimėti komanda iškovojo pergalę prieš praėjusių metų čempionus – Kauno HC „Žalgiris“.
Nors šį kartą komanda žaidė be kelių t
2025-10-13