Lietuvos vaikų šaudymo čempionate – puikus Rokiškio šaulių komandos pasirodymas (0)

Publikuota: 2024-03-29 Kategorija: Sportas
Lietuvos vaikų šaudymo čempionate – puikus Rokiškio šaulių komandos pasirodymas
KKSC nuotr. / Rokiškio šaulių komanda

Kovo 27-28 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos vaikų šaudymo sporto čempionatas, kuriame dalyvavo ir trys Rokiškio šaulių komandos, treniruojamos trenerės Tatjanos Klimovos-Kakarienės.

Šautuvo rungtyje puikiai startavo pirmoji Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) komanda, kurią sudarė Tadas Puzelis, Orestinas Šedys ir Tauras Jankauskas. Tik šį rudenį į šaudymo treniruotes suburti vaikai pademonstravo puikius rezultatus ir bendroje įskaitoje į priekį praleido tik biržiečius, bei užėmė antrąją vietą.

Asmeninėje šautuvo rungties įskaitoje iš 54 dalyvavusių sportininkų Tadas Puzelis užėmė 6 vietą, Tauras Jankauskas ir Orestinas Šedys atitinkamai 10 ir 13 vietas. Mergaičių grupėje iš 20-ies dalyvių aukščiausiai finišavo Vesta Verbickaitė užėmusi 7 vietą, Evelina Jonušaitytė liko devinta. Pistoleto rungtyje iš 27 dalyvių Gustui Aleliūnui atiteko 8, o Aidui Aleliūnui - 11 vieta.