Mažų miestelių lyga: Rokiškio derbyje nugalėtoją lėmė gynyba (video +foto) (0)

Publikuota: 2022-01-10 Kategorija: Sportas
Mažų miestelių lyga: Rokiškio derbyje nugalėtoją lėmė gynyba (video +foto)
Domanto Šinkūno nuotr. / Varžybų akimirka

Po pertraukos sirgalius ir žaidėjus į aikšteles vėl kvietė Mažų miestelių lyga. Rokiškėnams buvo puiki dovana – lygos derbis tarp Rokiškio „Autodenos“ ir Obelių „Entuziastų“ ekipų. Abi komandos gerai žinomos krepšinio mylėtojams: „Entuziastai“ yra rajono ekipa senbuvė, savo gretose jungianti gerai žinomus žaidėjus. O „Autodena“ dar tik pradeda rašyti savo tradicijas: šiame sezone komandą subūrė jauni rajono krepšininkai, prieš keletą metų garsinę rajoną moksleivių varžybose. Abi komandos jau subūrė ir savo gerbėjų gretas.

Prieš rungtynes buvo nemažai intrigos: ar „Autodena“ vėl mes iššūkį labiau patyrusiems varžovams? Kaip savo feisbuko paskyroje teigė Obelių „Entuziastai“, pergalę lėmė gera gynyba. Pirmajame kėlinyje „Entuziastai“ jau sukaupė solidžią persvarą – 28:12, kitaip sakant, jie faktiškai paralyžavo varžovų puolimą. Antrasis kėlinys buvo gana nerezultatyvus, tačiau ir jį 11:7 laimėjo obeliečiai.

Antrojoje rungtynių pusėje žaidimas faktiškai išsilygino, tačiau per pirmuosius du kėlinius sukauptos persvaros „Entuziastams“ užteko pergalei pelnyti. Jie laimėjo 79:52.

„Entuziastų“ gretose lyderiu buvo Karolis Kvedaravičius, pelnęs 27 taškus. Jis ne tik buvo rezultatyviausias, bet ir skirstė rezultatyvius perdavimus, perėmė ne vieną kamuolį. 19 taškų pelnė Renatas Jegorovas, o dar 11 pridėjo Ignas Juškevičius.

„Autodenos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Nedas Valečka, įmetęs 19 taškų, dar 9 pridėjo Domas Černiauskis, 8 – Justas Lukošiūnas.

Kol kas turnyrinėje lentelėje Obelių „Entuziastai“ dalinasi 1-2 vieta su Parovėjos „Agaru“: abi komandos iš septynerių žaistų rungtynių laimėjo po šešerias. Kitos trys ekipos: Kupiškio „Devold“, Paįstrio „Kvieta“ ir Rokiškio „Autodena“ iš septynerių rungtynių laimėjo po trejas. O Visagino krepšininkai rikiuojasi lentelės pabaigoje, iš septynerių rungtynių nė karto nelaimėję.

Galimybę pakeisti turnyrinę situaciją abi mūsiškių komandos turės jau šį šeštadienį: Obelių „Entuziastai“ išvykoje susitiks su Paįstrio „Kvieta“, o Rokiškio „Autodena“ namuose 14.30 val. Priims Kupiškio „BC Devold“.