Pavasario sporto žaidynės Obelių gimnazijoje (foto) (0)

Publikuota: 2024-04-03 Kategorija: Sportas
Pavasario sporto žaidynės Obelių gimnazijoje (foto)
Obelių gimnazijos nuotr. / Rokiškio r. Obelių gimnazijoje vyko renginys, skirtas priešmokyklinio ugdymo vaikų fizinio aktyvumo ugdymui „Pavasario sporto žaidynės“.

Kovo 29 dieną Rokiškio r. Obelių gimnazijoje vyko renginys, skirtas priešmokyklinio ugdymo vaikų fizinio aktyvumo ugdymui „Pavasario sporto žaidynės“.

Dalyvavo gausus būrys rajono priešmokyklinio ugdymo įstaigų: Rokiškio lopšelio-darželio „Nykštukas“ komanda „Boružėlės“, Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ „Boružiukų“ grupė, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių skyriaus priešmokyklinio ugdymo vaikų komanda, Rokiškio r. Juodupės lopšelio-darželio jungtinė „Drugelių“ ir „Pagrandukų“ grupių komanda, Obelių gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus „Drugelių“ komanda, Pandėlio gimnazijos priešmokyklinukų komanda ir Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ „Mažųjų mokyklėlės” priešmokyklinio ugdymo vaikų komanda.

Komandos aktyviai rungėsi estafečių varžybose, vaikai ne tik stengėsi laimėti, bet ir demonstravo draugiškumą palaikymu ir pagalba savo, o kartais ir kitos įstaigos komandai. Todėl vienas iš „Pavasario sporto žaidynių“ uždavinių – suteikti vaikams judėjimo džiaugsmą ir geras emocijas – įgyvendintas su kaupu.

Šventės kulminacija, sukėlusi daug džiaugsmo ir šurmulio, buvo Velykų Kiškio pasirodymas.

Dėkojame šventės rėmėjai Liudai Šinkūnienei už suteiktas džiaugsmingas emocijas vaikams.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video