Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis atstovaus Lietuvą veteranų paplūdimio tinklinio čempionate Italijoje (0)

Publikuota: 2024-06-11 Kategorija: Sportas
Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis atstovaus Lietuvą veteranų paplūdimio tinklinio čempionate Italijoje
Asmeninio archyvo nuotr. / Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis

Paplūdimio tinklinio entuziastai Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis pasiruošę atstovauti savo šalį tarptautiniame IVVA Milan 2024 čempionate, kuris vyks birželio 12-16 dienomis Italijoje, Milano mieste. Šis turnyras, kurį organizuoja tarptautinė veteranų tinklinio asociacija (IVVA), sukvies 16 komandų iš įvairių pasaulio šalių, suskirstytų į 4 pogrupius po 4 komandas.

Lietuvos komanda, kurios sudėtį sudaro rokiškėnai Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis, varžysis "50+" amžiaus grupėje. Jie į šį prestižinį turnyrą pateko nugalėję visus varžovus Rokiškio paplūdimio tinklinio turnyre "Seniūno taurė 2024".

IVVA Milan 2024 turnyras yra vienas iš didžiausių ir prestižiškiausių veteranų tinklinio renginių, pritraukiantis tiek buvusius profesionalus, tiek mėgėjus iš viso pasaulio. Šių metų renginyje Lietuvos komanda pogrupyje susitiks su stipriais varžovais iš Vengrijos, Šveicarijos ir Italijos.

Turnyro organizatoriai – IVVA – siekia suburti veteranus tinklininkus ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą nepriklausomai nuo amžiaus. Jų šūkis "Amžius nėra riba" pabrėžia, kad kiekvienas gali siekti aukštumų sporte nepriklausomai nuo savo amžiaus.

IVVA Milan 2024 turnyras vyks moderniose sporto bazėse. Dalyvių laukia ne tik įtemptos varžybos, bet ir daugybė socialinių renginių, tokių kaip sveikinimo ir atsisveikinimo vakarėliai, kurie vyks Milano kultūros centre Mare Culturale Urbano.

Dalyvavimas tarptautiniame turnyre yra didelis laimėjimas ne tik Rokiškio tinklininkams, bet ir visam Lietuvos veteranų sportui. Jų pasirodymas šiame čempionate neabejotinai bus įdomus ir įkvepiantis pavyzdys kitiems veteranams sportininkams.

Linkime Raimiui Diliui ir Aurimui Laužadžiui sėkmės Milano smėlyje!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video