Regionų taurėje - iškovota trečioji vieta (foto) (0)

Publikuota: 2023-12-05 Kategorija: Sportas
Regionų taurėje - iškovota trečioji vieta (foto)
Rokiškio KKSC nuotr. / Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro komandą šiose varžybose sudarė 17 plaukikų

Pirmąjį gruodžio mėnesio savaitgalį Druskininkuose vyko plaukimo varžybos „Regionų taurė 2023“, kuriose sėkmingai pasirodė ir mūsų miesto sportininkai.

Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) komandą šiose varžybose sudarė 17 plaukikų, kurie iš viso surinko 207 įskaitinius taškus ir bendrojoje rikiuotėje pelnė trečiąją vietą į priekį praleidę tik Utenos ir Marijampolės atstovus.

Iš viso mūsų jaunieji auklėtiniai iškovojo 18 medalių, iš kurių 11 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos. Po 3 aukso medalius iškovojo Adomas Staskonis ir Luka Bardiševičiūtė, 1 aukso ir 2 sidabro pelnė Marijus Meškauskas, po vieną aukso ir sidabro medalį namo parsivežė Justinas Šapranauskas, 1 aukso ir 1 bronzos iškovojo Irūna Zelenkaitė. Su vienu medaliu varžybas užbaigė Viltė Janočkinaitė (aukso), Emilis Stočkus (sidabro) ir Darius Kazlauskas (bronzos).

Jaunuosius plaukikus treniruoja treneriai Tadas Stakėnas ir Paulius Mališauskas.