Regionų taurėje - iškovota trečioji vieta (foto) (0)
Publikuota: 2023-12-05
Kategorija:
Sportas

Pirmąjį gruodžio mėnesio savaitgalį Druskininkuose vyko plaukimo varžybos „Regionų taurė 2023“, kuriose sėkmingai pasirodė ir mūsų miesto sportininkai.
Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) komandą šiose varžybose sudarė 17 plaukikų, kurie iš viso surinko 207 įskaitinius taškus ir bendrojoje rikiuotėje pelnė trečiąją vietą į priekį praleidę tik Utenos ir Marijampolės atstovus.
Iš viso mūsų jaunieji auklėtiniai iškovojo 18 medalių, iš kurių 11 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos. Po 3 aukso medalius iškovojo Adomas Staskonis ir Luka Bardiševičiūtė, 1 aukso ir 2 sidabro pelnė Marijus Meškauskas, po vieną aukso ir sidabro medalį namo parsivežė Justinas Šapranauskas, 1 aukso ir 1 bronzos iškovojo Irūna Zelenkaitė. Su vienu medaliu varžybas užbaigė Viltė Janočkinaitė (aukso), Emilis Stočkus (sidabro) ir Darius Kazlauskas (bronzos).
Jaunuosius plaukikus treniruoja treneriai Tadas Stakėnas ir Paulius Mališauskas.
Rekomenduojami video
Vos devynerių metų sportininkas, rokiškietiškų šaknų turintis (jo močiutė gyvena Rokiškyje, o senelis - Panemunėlio geležinkelio stoties kaime) Vytis šiandien turi daugiau prizinių taurių, nei metų savo gyvenime. Jo kolekcijoje - net keturiasdešimt perg
2025-09-19
Rugsėjo 13-14 d. Rokiškio šaudykloje įvyko šaudymo sporto su mažo kalibro ginklais „Roko taurė“, Rokiškio miesto 526-ajam gimtadieniu paminėti, varžybos. Sportininkai išbandė savo jėgas ir taiklumą varžybų metu. Dalyvavo Rokiškio, Kauno, Visagino
2025-09-19
Pagaliau buvo suvesti praėjusį savaitgalį Telšiuose vykusio Lietuvos klasikinės jėgos trikovės turnyro „Žemaitijos sostinės taurė 2025“ rezultatai. Jau buvo skelbta, kad varžybose puikiai pasirodė Rokiškio sporto klubo „JTK Grizlis“ atletai, kurie didžiavos
2025-09-19
Praėjusį savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko Europos Sąjungos sambo taurės varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Rokiškio KKSC auklėtiniai, namo persiveždami keturis medalius.
Skaiva Bartkevičiūtė laimėjo svorio kategorijos iki 65 kilogramų kovas, o Arnas Valskis nugalėjo
2025-09-17
Rugsėjo 13 d. Palangos sporto centre įvyko Lietuvos seniūnijų sporto finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo komandos iš visų 60-ties savivaldybių.
Mūsų rajono sportininkai varžėsi smiginio (atstovavo Rokiškio miesto seniūnijos komanda), stalo teniso (atstovavo Rokiškio kaimi&sc
2025-09-16