Rokiškėnai puikiai pasirodė 2023-iųjų metų Rotariadoje (foto) (0)

Publikuota: 2023-09-11 Kategorija: Sportas
Rokiškėnai puikiai pasirodė 2023-iųjų metų Rotariadoje (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio Rotary klubo atstovai Palangos stadione

Šių metų Rotariada vyko Klaipėdoje ir Palangoje rugsėjo 7-9 dienomis. Rotariada yra visų Lietuvos Rotary klubų pagrindinės metų žaidynės, kurių tikslas yra skatinti bendravimą ir susipažinimą per sportą, taip pat rinkti lėšas labdaros projektams.

Rokiškio Rotary klubas yra vienas iš daugelio Lietuvoje veikiančių Rotary klubų. Didieji Lietuvos miestai turi po kelis Rotary klubus, mažesni - dažniausiai po vieną. Klubo nariai dalį savo lėšų skiria labdarai, o Rotariadose jie turi puikią galimybę susitikti su kolegomis iš visos šalies.

Rokiškio klubo atstovai Rotariadoje dalyvavo baudų mėtymo į krepšį, boulingo, gatvės krepšinio, orientavimosi, paplūdimio tinklinio, paplūdimio tinklinio sėdint, petankės, pulo, smiginio, sportinio pokerio, stalo teniso ir teniso sporto rungtyse. Rezultatai nebuvo menki - klubo atstovai iškovojo pirmąsias vietas gatvės krepšinio ir stalo teniso rungtyse. Taip pat Rokiškio Rotary klubo nariai taškų pelnė baudų mėtymo, paplūdimio tinklinio, paplūdimio tinklinio sėdint, petankės ir pulo rungtyse.

Bendroje įskaitoje Rokiškio komanda užėmė 9-ąją vietą tarp 56 dalyvavusių klubų, praleisdama į priekį tik didžiųjų miestų klubus.

Rotariada yra ne tik sporto varžybos, bet ir šventinė nuotaika, kurioje klubai džiaugiasi ne tik savo laimėjimais, bet ir draugyste su kolegomis iš visos šalies.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video