Rokiškio baseine įpusėjo projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ (0)

Publikuota: 2022-12-06 Kategorija: Sportas
Rokiškio baseine įpusėjo projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“
Rokiškio baseino nuotr. / Vaikai mokosi plaukti.

Šį sezoną Rokiškio baseinas kartu su VŠĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuru vėl vykdo projektą „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ finansuojamą  Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Šiemet projekte dalyvauja 100 antrų klasių moksleivių iš septynių  mokyklų: Rokiškio Juozo Tūbelio, Senamiesčio progimnazijų, Juodupės, Kamajų Antano Strazdo, Obelių, Pandėlio gimnazijų ir Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“.

Spalį pradėję ir iki gruodžio įpusėję, moksleiviai jau turėjo 18 plaukimo pamokų. Planuojama, kad nuo vasario iki gegužės mėnesio projektas bus tęsiamas iki 32 pamokų.

Projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ tikslas – mokyti vaikus saugiai elgtis vandenyje, padėti išsiugdyti gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius, skatinti ugdyti atsakomybę už save ir aplinkinius.

Per 18 plaukimo pamokų vaikai mokomi žaidimų vandenyje, panerti po vandeniu, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, saugių šuoliukų į vandenį, kvėpavimo subtilybių.

Projektu siekiama, kad vanduo vaikams taptų draugu, išmoktų įvairių plaukimo būdų, žinotų ir laikytųsi saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklių, o tuo pačiu taip skatinamas ir mokinių fizinis aktyvumas, stiprinama sveikata, gerinamas fizinis parengtumas.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto ir labai tikimės, kad vaikai pamils plaukimą, nebenorės skirtis su baseinu ir toliau tobulins plaukimo įgūdžius.

Rokiškio baseino inf.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video