Rokiškio KKSC plaukikai iš varžybų grįžo su pluoštu medalių (0)
Publikuota: 2024-05-03
Kategorija:
Sportas

Balandžio 23 dieną Rokiškio KKSC plaukikai dalyvavo tarptautinėse plaukimo varžybose Latvijoje, Daugpilio mieste iš kur žinoma grįžo su pluoštu medalių.
Adomas Staskonis pelnė pirmąją vietą plaukiant 50 m nugara, taip pat antrąją 50m laisvu stiliumi distancijoje, Elena Staskonytė savo amžiaus grupėje du kartus finišavo pirma plaukdama 50m nugara ir laisvu, du pirmosios vietos medalius plaukdama tais pačiais stiliais užsikabino ir Viltė Janočkinaitė.
Luka Bardiševičiūtė iškovoj net tris pirmosios vietos medalius - laisvu stiliumi, krūtine ir 100m kompleksu, taip pat pridėjo antrosios vietos medalį plaukdama peteliške. Egilė Bardiševičiūtė pelnė du antrosios vietos medalius ir vieną trečiosios.
Marijus Meškauskas plaukdamas bendroje grupėje su vyresniais dalyviais pelnė 5, 7 ir 8 vietas.
Rokiškio KKSC plaukikus treniruoja treneriai Laurynas Jasiūnas ir Paulius Mališauskas.
Rekomenduojami video
Vasaros šventė Kazliškyje „Kazlėkinė“ nebeįsivaizduojama be ekstremalaus bėgimo: ketvirtus metus iš eilės kraštietis Karolis Kvedaravičius ragina švęsti prieš tai išbandžius savo jėgas ekstremalioje trasoje.
Nebūtina varžytis
Ekstremalus
2025-07-22
Liepos 6-ąją, visiems lietuviams svarbią dieną, Rokiškio sporto klubo „JTK Grizlis“ patalpose vyko rajono štangos spaudimo turnyras, sutraukęs net 27 dalyvius iš įvairių amžiaus grupių bei komandų. Savo jėgas išbandė moterys, vyrai ir jauniai – visi nusi
2025-07-15
Lietuvos čempionatas paprastai suteikia baigiamąjį akcentą šaudymo sporte, šaudant mažo kalibro ginklais. Tačiau Lietuvos rinktinei dar buvo numatyti startai Pilzeno mieste (Čekija). Liepos 8-13 dienomis „Olimpinių vilčių startai 2025“ varžybose Lietuvai atstovavo ir 5 spor
2025-07-14
Praėjusį šeštadienį aktyvius rokiškėnus ir svečius iš Latvijos, Biržų, Vilniaus ir Kauno subūrė „Cornhole“ turnyras. Nors turnyrą rengti buvo planuota Velniakalnyje, tačiau esant nepalankioms orų sąlygoms renginys perkeltas į Rokiškio kūno kultūros
2025-06-30
Š. m. birželio 28-29 dienomis Lietuvos šaudymo sporto sąjunga pravedė paskutiniąsias sezono šaudymo sporto varžybas, Lietuvos šaudymo sporto čempionatą. Nežiūrint į tai, jog Rokiškio rajono komanda yra labai jauna pagal metus, ji - pakankamai aukštai pagal r
2025-06-30