Rokiškio senjorai – tarp sunkiosios atletikos čempionų (0)

Publikuota: 2022-12-28 Kategorija: Sportas
Rokiškio senjorai – tarp sunkiosios atletikos čempionų
Gyčio Grikino asmeninio archyvo nuotr. / G.Grikinas stūmimo veiksme iškėlė 121 kg

Klaipėdoje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos senjorų (meistrų) čempionatas, į kurį susirinko beveik 100 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Izraelio. Sportinius rezultatus čia demonstravo tiek vyrai, tiek moterys nuo 35 metų amžiaus.

Tarp vyrų pirmąsias vietas iškovojo ir čempionais tapo: Gytis Grikinas 35-40 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 96 kg (rovimas 96 kg, stūmimas 121 kg, dvikovė 217 kg), Mantas Jukna toje pačioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 109 kg (rovimas 90, stūmimas 105 kg, dvikovė 195kg), Jonas Aleksiejus 60-65 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 89 kg (rovimas 45, stūmimas 60 kg, dvikovė 105 kg) ir Vidmantas Pilibaitis70-75 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 67 kg (rovimas 47 kg, stūmimas 62 kg, dvikovė 109 kg).

60-65 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje 81 kg Vytautas Macijauskas iškovojo trečią vietą (dvikovė 119 kg), Anatolijus Ščerbakovas iškovojo ketvirtą vietą (dvikovė 117 kg).