Rokiškio sunkiaatlečiai vėl susišlavė šūsnį medalių (0)

Publikuota: 2023-11-29 Kategorija: Sportas
Rokiškio sunkiaatlečiai vėl susišlavė šūsnį medalių
Organizatorių nuotr. / Rokiškėnai iškovojo šūsnį medalių

Lietuvos atskirų veiksmų čempionato ir P. Matkevičiaus atminimo turnyre Rokiškio sunkiaatlečiai pademonstravo savo fizinį pasirengimą ir susišlavė šūsnį medalių.

Moterų grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg pirmą vietą užėmė Germantė Laucytė. Rovimo veiksmu trenerio Jono Aleksiejaus auklėtinė iškėlė 41 kg, stūmimo – 53 kg štangą.

Vyrų grupėje svorio kategorijoje iki 40 kg ketvirtą vietą užėmė Kasparas Kavoliūnas. Rokiškėnas svėrė net 10 kg mažiau už savo varžovus. Jis rovė 20 kg, stūmimo veiksmu įveikė 26 kg. Svorio kategorijoje iki 50 kg varžovams šansų nepaliko  Dainotas Valeišis. Rovimo veiksmu jis iškėlė 23 kg, stūmimo – 32 kg.

Svorio kategorijoje iki 55 kg nugalėtoju tapo Ugnius Mikalkevičius. Rovimo veiksmu rokiškėnas iškėlė 28 kg, išstūmė 33 kg. Per plauką nuo auksinio medalio liko Airingas Jasaitis. Svorio kategorijoje iki 73 kg sportininkas išrovė 95 kg, išstūmė 109 kg ir, tik vienu kilogramu nusileidęs anykštėnui, užėmė antrą vietą. Svorio kategorijoje iki 89 kg Emilis Mikalkevičius buvo penktas. Jo rezultatas 50+68 kg. Domantas Jasudis, išrovęs 62 kg štangą, o išstūmęs 82 kg, buvo dviem laipteliais aukščiau – iškovojos 4 vietą.

Turnyre, be rokiškėnų, dalyvavo Marijampolės, Kretingos, Anykščių, Gargždų, Vilniaus, Panevėžio sunkiaatlečiai.