Rokiškio „Vaižgantas I“ ekipa pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją (foto) (0)

Publikuota: 2022-04-06 Kategorija: Sportas
Rokiškio „Vaižgantas I“ ekipa pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją (foto)
Juventuslyga.lt nuotr. / Rokiškio „Vaižgantas I“ ekipa pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją

Balandžio 5-ąją Zarasų sporto centre buvo sužaistas pirmasis „Umaras-JKL“ ketvirtfinalio mačas, kuriame susitiko Zarasų „Ąžuolas“ ir Rokiškio „Vaižgantas I“.

Nesunkią pergalę rezultatu 108:60 (28:2, 19:21, 35:18, 26:19) iškovojo svečiai iš Rokiškio.

„Vaižganto I“ ekipa aikštelės šeimininkus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, per kurį jiems leido pelnyti viso labo 2 taškus. Po pirmųjų dešimties minučių Rokiškis užtikrintai buvo priekyje – 28:2.

Visgi antrajame kėlinyje zarasiškiai pabudo: sėkmingas atakas surengė Pijus Vaitonis ir Deividas Guogis, o šeimininkai kiek sumažino atsilikimą, kuris vis dar buvo itin didelis – 47:23.

Po ilgosios pertraukos klausimų daugiau nebekilo. Komandinį krepšinį žaidęs „Vaižgantas I“ įsirašė užtikrintą pergalę ir ketvirtfinalyje įgijo 48 taškų pranašumą – 108:60.

Primename, jog ketvirtfinalių etape žaidžiamos dvejos rungtynės dėl geresnio rezultato.

„Ąžuolas“: Pijus Vaitonis 26, Vitalijus Stepas Lysovas 11, Eimantas Stasiškis 7, Deividas Guogis 6, Eivinas Bieliauskas 4, Martin Subotin ir Danielius Bobkovas po 3.

„Vaižgantas I“: Ignas Jarušauskas ir Justas Lukošiūnas po 28, Matas Seibutis 24, Ugnius Lapelis 19, Vilius Mikeliūnas ir Normantas Šilanskas po 4, Domas Balaišis 1.