Rokiškyje vyks „Cornhole“ turnyras, skirtas asmenims su negalia (0)
Publikuota: 2026-05-13
Kategorija:
Sportas
Gegužės 27 d. 9 val. Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre vyks asmenų, turinčių negalią, „Cornhole“ turnyras.
Jau ne pirmus metus organizuojamas asmenų turinčių negalią „Cornhole“ turnyras suburia bendruomenę, geras emocijas ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones.
„Smagu matyti, kad šis renginys kasmet sulaukia vis daugiau dėmesio, dalyvių bei palaikymo. Džiaugiamės ir dėkojame įstaigoms bei partneriams, kurie prisideda prie tokių iniciatyvų įgyvendinimo. Bendradarbiavimas, palaikymas ir noras kurti prasmingus renginius leidžia žmonėms ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir stiprinti bendruomeniškumą, draugystę bei pozityvias emocijas“, – sako organizatoriai.

Rekomenduojami video
Birželio 18 dieną Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) patalpose vyko abiturientų pažymėjimų įteikimo šventė, kurioje neformaliojo švietimo baigimo pažymėjimai buvo įteikti 69-osios laidos abiturientams.
Visus susirinkusius sveikino ir atminimo dovanėles
2025-06-19
Birželio 7-8 dienomis Telšiuose vyko Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Gausiose dalyvių gretose ryškiai suspindo Rokiškio sportininkė Germantė Laucytė, ne tik iškovojusi savo svorio kategorijos čempionės titulą, bet ir pagerinusi tris iki šiol fiksu
2025-06-11
Praėjusią vasarą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse bronzos medalius iškovojusi Lietuvos 3x3 vyrų krepšinio rinktinės savaitgalį kovojo dėl galimybės žaisti šių metų Europos čempionate. Rinktinė, kurios sudėtyje – obelietis Šarūnas Vingelis, sekmadienį atrankos turnyro
2025-06-09
Lietuvos kariuomenės krepšinio komanda puošiasi aukso medaliu: jį iškovoti padėjo rokiškėnas K. Kvedaravičius
(0)
Penktadienio rytą Lietuvos kariuomenės bendruomenė aktyviai dalinosi žinia, jog kariuomenės krepšinio komanda Amsterdame vykusiame regioniniame kariškių 3x3 krepšinio turnyre iškovojo aukso medalį.
Kuo tai svarbu Rokiškiui? Ogi tuo, kad komandos sudėtyje –
2025-06-06
Gegužės 30–birželio 1 dienomis Ukmergėje vyko 2025 m. atviras WAKO kikbokso čempionatas, į kurį susirinko daugiau nei 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos klubų.
Sportininkai varžėsi tatamio ir ringo disciplinose, o beveik kiekvienoje svorio kategorijoje vyko labai atkaklios kovos
2025-06-03