RRKL pirmojo rato pabaigoje emocijų netrūko (0)

Publikuota: 2023-01-23 Kategorija: Sportas
RRKL pirmojo rato pabaigoje emocijų netrūko
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono krepšinio lygos varžybos

Rokiškio rajono krepšinio lygos rungtynių nugalėtoją tarp „Rokiškio KKSC“ ir „Garažo“ pavyko išaiškinti tik žaidžiant papildomas 5 pratęsimo minutes, nes po keturių kėlinukų rezultatas buvo lygus.

„Garažo“ krepšininkai galingai pradėjo pratęsimą, tačiau vėliau neatsilaikė prieš Mato Juozapavičiaus vedamus KKSC krepšininkus ir pralaimėjo 93:96. „Garažo“ neišgelbėjo ir net 18 šiose rungtynėse pataikytų tritaškių.

Pratęsimą baudų metimais išplėšęs Matas Juozapavičius buvo rezultatyviausias su 34 taškais. Dvigubą dublį pridėjo Ignas Jarušauskas - 22 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.

„Garažo“ gretose sunkiai sustabdomas buvo Eugenijus Tuskenis, surinkęs 30 taškų. Dvigubą dublį taip pat pridėjo Darius Žukauskas pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

„KKSC“ komanda po pirmojo etapo užėmė ketvirtąją vietą ir kovas pratęs A grupėje, „Garažas“ kartu su „Pandėlio“ ir „BC Miško draugo“ komandomis sužais tarpusavyje dėl paskutinių dviejų vietų atkrintamosiose.