„RRKL – „Rokiškio Sirenos“ taurės pusfinaliai: Karolio Kvedaravičiaus įspūdingas pasirodymas (video +foto) (2)

Publikuota: 2021-12-11 Kategorija: Sportas
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Karolis Kvedaravičius (su kamuoliu) pelnė daugiau kaip pusę „Fazės“ taškų.

Penktadienio vakarą buvo sužaisti vyrų krepšinio „RRKL – „Rokiškio Sirenos“ taurės pusfinaliai. Pirmasis jų buvo be intrigos: Kūno kultūros ir sporto centro krepšininkai tik gerą kėlinį priešinosi „Entuziastams“. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad ir antrasis pusfinalis „Kamanda“ – „Fazė“ bus toks, ypač kai pirmąjį kėlinį „Kamanda“ laimėjo 22:5. Tačiau puikus „Fazės“ lyderio Karolio Kvedaravičiaus žaidimas pakeitė rungtynių eigą. Jo vedama „Fazė“ atsitiesė ir „Kamanda“ pergalę išplėšė po labai atkaklios kovos 78:76.

Šiose rungtynėse K. Kvedaravičiui sekėsi viskas, ypač tolimi metimai. Iš kur tik nepataikė šis žaidėjas: ir kone iš gerokai toliau, nei tritaškio linija, ir su antrojo kėlinio sirena, ir dengiamas dviejų varžovų Būtent jo taiklūs tolimi metimai antrajame kėlinyje ir leido „Fazei“ perlaužti rungtynių eigą. Negalima sakyti, kad  „Kamanda“, pirmajame kėlinyje įgijusi didžiulį pranašumą atsipalaidavo ir tiesiog   jį iššvaistė. Abi ekipos žaidė susikaupę, kovojo dėl kiekvieno kamuolio.  Tačiau lyderio vedama „Fazė“ pamažu, bet užtikrintai tirpdė varžovų pranašumą, ir ketvirtojo kėlinio viduryje pirmą kartą išlygino rezultatą. O toliau jau sekė kova taškas į tašką. Deja, paskutinėmis sekundėmis „Fazei“ pritrūko sėkmės: varžovai įmetė dvitaškį, o K. Kvedaravičiaus tolimas metimas buvo netaiklus. Tačiau šiam sportininkui po rungtynių ranką spaudė ir komandos draugai, ir varžovai: tokio įspūdingo žaidimo iki šiol turnyre nebuvo. O juk prieš šias rungtynes daugelis dvejojo, ar apskritai K. Kvedaravičius pasirodys aikštelėjė. Mat praėjusį sekmadienį jis rungtynėse su „Entuziastais“ po varžovo bloko krito už galinės linijos ir į sieną smarkiai susitrenkė pakaušį. Laimė, trauma praėjo, ir, kaip juokavo sirgaliai, pusfinalyje K. Kvedaravičius tikriausiai norėjo atsigriebti ir už tas praleistas rungtynes. Ir jų žodžiuose yra tiesos: K. Kvedaravičiaus įmestų 46 taškų iš tiesų pakaktų dviems rungtynėms. „Kamandos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Adomas Sabaliauskas, įmetęs 18 taškų, ir Domas Černiauskis, pelnęs 15.

Kitame pusfinalyje „Entuziastai“ užtikrintai įveikė Kūno kultūros ir sporto centro krepšininkus 99:50. „Entuziastų“ gretose pasižymėjo Renatas Jegorovas, pelnęs 31 tašką, ir Egidujus Vilimas, kurio sąskaitoje 23 taškai. O Kūno kultūros ir sporto centro gretose rezultatyviausi buvo Ignas Jarušauskas, įmetės 13 taškų, bei Gediminas Mikulėnas ir Matas Juozapavičius, pelnę po 11 taškų

Turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos šiandien, gruodžio 11-ąją susitiks Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro bei „Fazės“ komandos. O 13 val finale žais „Entuziastai“ ir „Kamanda“. „Rokiškio Sirenos“ feisbuko paskyroje numatomos šių rungtynių tiesioginės transliacijos.