Savaitgalį Velykalnio bendruomenės aikštynuose varžysis paplūdimio tinklinio mėgėjai (0)

Publikuota: 2023-05-26 Kategorija: Sportas
Savaitgalį Velykalnio bendruomenės aikštynuose varžysis paplūdimio tinklinio mėgėjai
Rokiškio Sirena nuotr. / Paplūdimio tinklinis

Ateinantis savaitgalį Rokiškyje turėtų būti sportiškas – gegužės 27 d., šeštadienį, Velykalnio bendruomenės aikštynuose startuoja 17-tasis paplūdimio tinklinio turnyras Rokiškio miesto seniūnijos seniūno taurei laimėti. 

Velykalnio bendruomenės pirmininkas Stasys Mekšėnas sako jau sulaukęs daug skambučių iš Lietuvos komandų, laukiama sportininkų iš Mažeikių, Kauno, Marijampolės, kitų šalies miestų, taip pat Latvijos. Registracija vyks varžybų dienomis, šeštadienį ir sekmadienį iki 10 val.

Turnyre durys atviros mėgėjoms ir profesionalams. Šeštadienį varžysis vyrų ir moterų grupės, amžius neribojamas. Sekmadienį senjorai 40+, 50+, 60 + amžiaus grupėse ir mišrios vyrų ir moterų komandos, jų amžius neribojamas.

Pasak S. Mekšėno, 17-tą kartą vykstančio turnyro praktika rodo, kad varžosi ne mažiau nei pusšimtis komandų, rekordiniais metais susirinko 96  paplūdimio tinklinio mėgėjų komandos. Rokiškėnai tarp šios sporto šakos mėgėjų lyderių.

„Turime 5 paplūdimio tinklinio aikšteles, varžyboms ruošėmės 2 mėnesius, atnaujinome stovus, tinklus, įrengėme terasas, buvo atlikti dažymai darbai, pastatėme naują terasą ant ežero kranto prie paplūdimio aikštynų“, parengiamuosius darbus, atliktu bendruomenės, valdžios, verslo ir jaunimo jėgomis, vardijo Velykalnio bendruomenės pirmininkas.    

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video