Savivaldybės komanda nušluostė nosį konkurentams (video+foto) (0)

Publikuota: 2022-06-16 Kategorija: Sportas
Savivaldybės komanda nušluostė nosį konkurentams (video+foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Aisštoko varžybų prizininkai

Š. m. birželio 15 dieną Rokiškio  Aisštoko sporto klubo bendruomenė, aikštėje prie Rokiškio savivaldybės, organizavo „Vasaros turnyrą“. Tai pirmasis toks klubo organizuotas renginys, kuris buvo savotiška įžanga į birželio 23-ąją vyksiantį  Pirčių dienos turnyrą. Dalyvauti varžybose užsiregistravo 6 komandos. Nors lietingi vasaros orai šiek tiek koregavo varžybų datą, tačiau turnyras įvyko. Tą pačią dieną apdovanoti ir turnyro nugalėtojai.

Pirmojo turo metu buvo išrinktos geriausios keturios komandos, kurios pateko į finalą. Finalinio žaidimo metu didžiausią staigmeną pateikė pirmą kartą šį žaidimą žaidusi Rokiškio sporto trenerių komanda, pasivadinusi „Seneliai“, kurie įveikę Aisštoko senbūvius iškovojo trečiąją vietą. Tarp pirmosios ir antrosios vietos laimėtojų taip pat virė gana atkakli kova. Tik vieno taško persvara „Rokiškio Sirenos“ komandą įveikė ir pimąją vietą iškovojo „Savivaldybės“ komanda. Žaidimo metu netrūko emocijų: jaudulio, azarto ir įtemptų akimirkų, kai atrodo, kad laimėjimas garantuotas, o galutinis rezultatas pakrypsta visai kita linkme.

Aisštoko sporto klubo prezidentas Vaidas Valotka sakė norėjęs, kad dalyviai apsiprastų aikštelėje, parungtyniautų, išbandytų savo jėgas. Tai taip pat ir galimybė pasitikrinti savo stipriąsias ir silpnąsias organizacines puses. „Pasižiūrėjome, ką reikėtų patobulinti ir ką kitaip daryti organizuojant panašaus pobūdžio varžybas, tad buvo puiki treniruotė tiek sportine, tiek organizacine prasme. Norime padėkoti bendruomenei, kad nepagailėjo savo laiko ir jėgų ir sudalyvavo turnyre. Taip pat norime padėkoti Rokiškio rajono savivaldybei, kuri mums suteikė erdvę sportuoti. Taip pat atskira padėka prizus ( nugalėtojų taures ir medalius) įsteigusiam mūsų rėmėjui „Rokiškio Sirena“ redakcijai“ – po varžybų įspūdžiais dalinosi V.Valotka.

Norintys užsiregistruoti dalyvauti birželio 23 dienos Aisštoko turnyre, gali rašyti el.paštu icestockrokiskis@gmail.com arba skambinti telefonu (8-609) 57710.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video