Sėkmė šypsojosi jaunimui ir veteranams (0)

Publikuota: 2023-04-30 Kategorija: Sportas
Sėkmė šypsojosi jaunimui ir veteranams
Organizatorių nuotr. / Rokiškėnai demonstravo savo pranašumą

Panevėžyje vyko Lietuvos regiono sunkiosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo Anykščių, Vilniaus, Panevėžio, Rokiškio, Marijampolės sportininkai.

Varžybose sėkmingai pasirodė Jono Aleksiejaus treniruojami jaunieji sunkiaatlečiai iš Rokiškio. Tarp mergaičių rokiškietė Urtė Beinorytė svorio kategorijoje iki  53 kg iškovojo 2 vietą.  Svorio kategorijoje iki 63 kg Germantė Laucytė buvo trečia, tačiau absoliučioje įskaitoje pagal Sinklerio skalę tarp 9 atlečių buvo antra ir apdovanota taure. Rokiškėnas Dainotas Valeišis svorio kategorijoje iki 50 kg  nepaliko šansų varžovams ir laimėjo 1 vietą, tarp sportininkų iki 55 kg Faustas Andriuška buvo trečias, Ugnius Mikalkevičius liko 6 vietoje, o Lukas Paulauskas – aštuntoje. Dar vieną prizinę vietą iškovojo rokiškėnas Emilis Mikalkevičius, svorio kategorijoje iki 89 kg jis buvo trečias.

Senjorų grupėje nugalėtojais tapo Vidmantas Pilibaitis (iki 67 kg), Anatolijus Ščerbakovas (iki 81 kg), Vytautas Macijauskas (iki 89 kg).