Sėkmingas sunkiaatlečių pasirodymas (foto) (0)

Publikuota: 2023-03-29 Kategorija: Sportas
Sėkmingas sunkiaatlečių pasirodymas (foto)
Rokiškio KKSC nuotr. / Sunkiaatlečiai

Lietuvos regionų sunkiosios atletikos čempionate iki 15 m. sėkmingai pasirodė Rokiškio KKSC sunkiaatlečiai, treniruojami Jono Aleksiejaus.

Pirmąsias vietas savo kategorijose pelnė Urtė Beinorytė (svorio kategorija iki 49 kg, dvikovės rezultatas 71 kg) ir Gytis Matešiūnas, kuris sunkiausiose svorio kategorijoje +89 kg iškėlė 121 kg.

Dainotas Valeišis ir Emilis Mikalkevičius pasidabino antrosios vietos medaliais, Titas Tubelis pelnė trečiąją vietą.

Sunkiaatlečiai dalyvavo ir neklasikinių pratimų varžybose Panevėžyje, kur taip pat iškovojo apdovanojimus.

Kasparas Kavoliūnas, Dainotas Valeišis, Ąžuolas Dūdėnas, Ugnius Mikalkevičus ir Lukas Paulauskas gim. 2010 metais ir jaunesnių kvadrato varžybose užėmė trečiąją vietą. Krepšinio 3x3 varžybose Emilis Mikalkevičius, Germantė Laucytė ir Titas Tubelis užsikabino trečiosios vietos medalius. Štangos kėlime pagal laiką 8 kartus rauti ir 8 kartus stumti Titas Tubelis buvo antras, o Germantė Laucytė tapo nugalėtoja.

Mantvydas Narbutis, Tomas Macijauskas, Nedas Beinoris ir Domantas Jasudis krepšinio 3x3 varžybose savo amžiaus grupėje tapo čempionais, o štangos kėlimo rungtyje Domantas Jasudis liko antras.

Varžybose varžėsi ir senjorai. Vytautas Macijauskas štangos kėlimo rungtyje liko antras, krepšinio 3x3 varžybose Vytauto Macijausko, Vidmanto Pilibaičio ir Jono Aleksiejaus atstovaujama komanda užėmė antrąją vietą, o estafetėje liko trečia.