Sporto klubas „Grizlis“ sportininkai - tarp geriausiųjų (papildyta) (0)

Publikuota: 2022-06-10 Kategorija: Sportas
Sporto klubas „Grizlis“  sportininkai - tarp geriausiųjų (papildyta)
Organizatorių nuotr. / Sporto klubas „Grizlis“ sportininkai ir treneriai

2022 metų birželio 4 dieną Jonavoje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Jame dalyvavo virš 160 sportininkų.

Rokiškio rajono atletinės gimnastikos klubui „JTK Grizlis“  atstovavo sportininkai Vykintas Strungys ir Domantas Barauskas.

Jaunių amžiaus grupėje  varžėsi  38 sportininkai. Svorio kategorijoje iki 83 kg. Vykintas Strungys iškovojo 2 vietą. Jis pritūpė 160kg., spaudė - 100 kg., traukė štangą - 200kg. Suma 460 kg.

Svorio kategorijoje iki 93 kg pirmąją vietą iškovojo „JTK Grizlis“ sportininkas Domantas Barauskas. Jis pritūpė -190 kg., spaudė štangą - 120 kg. Traukos veiksmas – kulminacija - 230 kg. Suma - 540 kg.

Domantas Barauskas savo svorio kategorijos  tapo ne tik lyderiu, bet ir absoliučiu, t.y. stipriausiu tarp 38 Lietuvos jaunių sportininkų.

Kadangi  absoliutūs, t.y. stipriausi sportininkai renkami pagal  WILKS  koofecientą,  Trys Absoliutai, t,y, Stipriausi Lietuvos Jauniai / 1. vieta - Domantas Barauskas, 3 - vieta Vykintas Strungys.

Sveikiname sportininkus!

D.Barausko ir V.Strungio treneris - daugkartinis Lietuvos  ir Europos Čempionatų prizininkas, klubo „JTK Grizlis“ auklėtinis, Robertas Bartkevičius.