Štangos spaudimo čempionate – prizinės vietos rokiškėnams (0)

Publikuota: 2023-05-17 Kategorija: Sportas
Štangos spaudimo čempionate – prizinės vietos rokiškėnams
„JTK Grizlis“ nuotr. / „JTK Grizlis“ sportininkų rezultatai ir pasiekimai nuolat džiugina jų trenerius.

Praėjusį sekmadienį Mažeikiuose vykęs Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas subūrė  230 visų amžiaus grupių dalyvių iš įvairiausių Lietuvos miestų. Tradiciškai, Rokiškio rajonui atstovavo sporto klubo „JTK Grizlis“ sportininkai, kurių rezultatai ir pasiekimai nuolat džiugina jų trenerius.

Vykintas Strungys svorio kategorijoje iki 93 kg, varžėsi su dar šešiais dalyviais, ir visiems jiems „nušluostė nosis“ – iškovojo I vietą. Jo rezultatas – 127,5 kg.

Svorio kategorijoje iki 105 kg varžėsi 5 dalyviai, tarp kurių – rokiškėnas Karolis Jurevičius. Jis išstūmė 120 kg štangą ir užėmė II vietą.

Svorio kategorijoje 105 kg ir daugiau, šiose varžybose pasirodė „naujokas“ Kristupas Jasiulionis, kuriam tai buvo pirmosios varžybos. Jis spaudė štangą su 80 kg svoriu ir užėmė III vietą.

Visi trys sportininkai atstovavo jaunių amžiaus grupei.

Rokiškėnų komandoje suaugusiųjų amžiaus grupėje dalyvavo Mantas Blažys, svorio kategorijoje iki 83 kg išstūmęs 135 kg užėmė VI vietą.

Varžybose teisėjavo 2022 m. Pasaulio jėgos trikovės vicečempionas, antros nacionalinės kategorijos teisėjas Domantas Barauskas ir pirmos nacionalinės kategorijos teisėja Ala Sketerienė.

Sporto klubo „JTK Grizlis“ atstovai primena ir kviečia Rokiškio rajono sportininkus jau birželio 18 d. dalyvauti Rokiškio rajono jėgos trikovės bei štangos spaudimo varžybose. Varžybos vyks sporto klubo „JTK Grizlis“ patalpose.