Sunkiaatlečiai grįžo su medaliais (0)

Publikuota: 2022-02-22 Kategorija: Sportas
Sunkiaatlečiai grįžo su medaliais
J. Aleksiejaus archyvo nuotr. / Apdovanojamas jauniausias varžybų dalyvis - Dainotas Valeišis.

Lietuvos regionų sunkiosios atletikos čempionate sėkmingai dalyvavo rokiškėnų komanda. Ją sudarė įvairių amžiaus grupių sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 45 kg antrąją vietą iškovojo Dainotas Valeišis. Jis dvikovėje iškėlė 32 kg. Įdomu, kad Dainotas buvo jauniausias šių varžybų dalyvis: jaunajam sportininkui yra 7-eri.

Svorio kategorijoje iki 81 kg Emilis Mikalkevičius iškovojo penktąją vietą. Jis dvikovėje surinko 60 kg.

Senjorų grupėje visi besivaržę rokiškėnai pasidabino aukso medaliais. Dvikovėje surinkęs 102 kg, pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 67 kg iškovojo Vidmantas Pilibaitis. Svorio kategorijoje iki 81 kg nugalėjo Jonas Aleksiejus, jo rezultatas – 100 kg. Svorio kategorijoje iki 109 kg pirmas buvo Mantas Jukna, dvikovėje surinkęs 187 kg.

Varžybose dalyvavo penkios ekipos: Rokiškio, Gargždų, Degaičių, Anykščių ir Panevėžio.