Sunkiaatletis A. Jasaitis čempionate jėgas išbandė aukštesnėje svorio kategorijoje (0)

Publikuota: 2024-05-20 Kategorija: Sportas
Sunkiaatletis A. Jasaitis čempionate jėgas išbandė aukštesnėje svorio kategorijoje
Asmeninio archyvo nuotr. / A. Jasaitis naujojoje svorio kategorijoje iš karto užsikabino bronzos medalį.

Praėjusios savaitės pabaigoje Šilutėje vyko finalinis sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi dalyviai iki 20-ies metų. Jų gretose – ne vienerius metus sportuojantis rokiškėnas Airingas Jasaitis, kuris pirmą kartą varžybose dalyvavo naujoje svorio kategorijoje.

Sunkiaatlečio treneris Jonas Aleksiejus sakė, kad 19-metis sportininkas ne vienerius metus dalyvaudavo varžybose ir priklausydavo svorio kategorijai iki 67 kg, bet šį kartą nusprendė dalyvauti jau aukštesnėje.

„Kita kategorija, ir rezultatas jau kitas. Ankstesnėje kategorijoje visada būdavo pirmas, o šį kartą liko trečias – iškovojo bronzą. Bet labai džiaugiamės rezultatu. Nors mane varžybų komentatoriai barė – sakė, kad Airingas galėjo ir su didesniais svoriais pradėti, kovoti dėl antros vietos. Bet mes taip buvome susitarę – pradėsime nuo mažiau, paimsim bronzą. Geriau žvirblis rankoj nei briedis girioj (juokiasi – aut. past.). Rovimo veiksmu jis „išrovė“ 91 kg, o stūmimo – 110 kg. Nuo pirmosios vietos laimėtojo gal tik 4 kg rovimo veiksme atsiliko“, – auklėtinio rezultatu naujojoje svorio kategorijoje džiaugėsi treneris.  

Pasak J. Aleksiejaus, finalinėse kovose, skirtingose svorio kategorijose dalyvauja po 6-8 dalyvius, kurie zoninėse varžybose pasiekia geriausius rezultatus.  Šį kartą buvo 10 skirtingų svorio kategorijų, tad treneris skaičiavo, jog iš viso į Šilutę susibūrė apie 70 sunkiaatlečių.   

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video