Svajūnas Šaknys: paskutinės sezono varžybos nenuvylė (0)

Publikuota: 2022-10-28 Kategorija: Sportas
Svajūnas Šaknys: paskutinės sezono varžybos nenuvylė
Asmeninio archyvo nuotr. / Svajūnas Šaknys dalyvavo varžybose Čekijoje

Čekijoje, Prahoje, vykusiame „NABBA European Championship“ Europos kultūrizmo ir „fitneso“ čempionate dalyvavęs rokiškietis sportininkas Svajūnas Šaknys sako esąs patenkintas pasiektu rezultatu, o pačios varžybos buvusios puikios. Be sportininkų iš Lietuvos, šiose varžybose dalyvavo atletai iš Čekijos, Prancūzijos, Austrijos.

Paskutinės sezono varžybos

Dalyvavau „Classic Bodybuilding 175+ cm“ kategorijoje, kur užėmiau 4-ąją vietą. Kaip rezultatą, pasiektą Europos mastu, vertinu tikrai gerai. Tai buvo mano paskutinės fitneso, kultūrizmo varžybos šį sezoną. Noriu save paauginti, o tam reikia laiko. Pradėjau pasiruošimą kitų metų varžyboms. Dabar planuoju rinkti medalius už bėgimą. Greičiausiai, kitais metais, kaip ir šiemet, dalyvausiu rudens sezono varžybose, bet laikas parodys kaip bus iš tiesų. Sieksiu dar geresnės formos ir dar geresnių rezultatų“, - apie ateities planus pasakojo pašnekovas.

Dėkingas rėmėjams

Labai didžiuojuosi, galėdamas garsinti savo miestą, savo šalį. Džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie šiame kelyje mane labai palaiko. Jų paspirtis leidžia judėti pirmyn ir suteikia daugybę motyvacijos. Už suteiktą galimybę dalyvauti Europos čempionate esu labai dėkingas Egidijui Šniokai, Daivai Gavėnienei, Laurynui Janušui, Martynui Kuzmai, Jonui Valentui, kunigui Ernestui Želviui, savo draugei Evelinai Ošarovienei, tėvams Daivai ir Viliui Šakniams, Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentui Modestui Puišei ir savo nuostabiam treneriui Dovydui Jokimčiui – už pagalbą pasiruošiant varžyboms, varžybų metu ir dar daug už ką. Dėkingas esu visiems, kurie mane palaikė – tiek finansiškai, tiek morališkai. Būtinai noriu paminėti, jog dėkoju ir „Rokiškio Sirenos“ kolektyvui, už viešinimą, sklaidą ir palaikymą“- padėkos žodžius bėrė atletas.

Siekė kokybės

Šis sezonas sportininkui buvo išties sėkmingas. Jis puikiai pasirodė Rokiškyje vykusiose Lietuvos kultūrizmo ir „fitneso“ taurės varžybose, kur vyrų „fitneso“ kategorijoje tapo nugalėtoju, o klasikinio kultūrizmo kategorijoje užėmė trečiąją vietą. Varžybose Lenkijoje vyrų klasikinio kultūrizmo kategorijoje 1,77 cm+ ūgio klasėje S. Šaknys iškovojo trečiąją vietą. „Yra buvę, jog per metus sudalyvaudavau 7-8 varžybose. Šį sezoną norėjosi ne kiekybės, o kokybės“, - sako S.Šaknys.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video