Tarp geriausių šimtmečio sunkiosios atletikos trenerių – rokiškėnas J. Aleksiejus (0)

Publikuota: 2023-10-17 Kategorija: Sportas
Tarp geriausių šimtmečio sunkiosios atletikos trenerių – rokiškėnas J. Aleksiejus
Asmeninio albumo nuotr. / J. Aleksiejus treniruoja sportininkus jau 34 metus

Lietuvos sunkiosios atletikos sportui – 100 metų. Savaitgalį Klaipėdoje vyko atviras Baltijos šalių tarptautinis turnyras ir šimtmečio minėjimo renginys, kuriame įvertinti geriausių šalies trenerių ir sportininkų pasiekimai, apdovanotas būrys sunkiaatlečių, skynusių pergales Europos ir pasaulio čempionatuose.

 Įteikti paauksuoti žiedai

Paauksuoti vardiniai žiedai įteikti ir dviem rokiškėnams. Vienu geriausių šalies sunkiosios atletikos trenerių pripažintas Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro treneris Jonas Aleksiejus. Tarp geriausių pastarojo šimtmečio sportininkų pateko Rokiškyje savo sportinį kelią pradėjęs sunkiaatletis Artūras Skavičius, pelnęs prizines vietas Europos čempionatuose, pagerinęs Lietuvos rekordą.

Dirba kelis dešimtmečius

Šimtmečio treneriais tapo sunkiaatlečiai, išugdę šalies ar pasaulio čempionatų prizininkus. J. Aleksiejus treneriu dirba jau 34-erius metus, parengė ir siekti rezultatų skatino daugybę sportininkų. Sportinę karjerą Rokiškyje pradėjo jau minėtas A. Skavičius, kurį J. Aleksiejus treniravo nuo 14 metų, taip pat Gytis Grikinas, Svajūnas Aleksiejus, Airingas Jasaitis ir kt.

Reikia entuziazmo

 „Reikia daug entuziazmo, jeigu dirbsi taip, kad tik laiką praleistum, nieko nepasieksi“, – sakė treneris ir juokavo, kad, ko gero, tai paskutinis didelis apdovanojimas jo gyvenime. Vis tik su profesine veikla atsisveikinti neskuba – planuoja dar porą metų treniruoti vaikus, nes norinčių užsiimti sunkiąja atletika netrūksta. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video