Tauragės komandoje žaidžiantis G. Kravčenka apgynė vicečempionų titulą (0)

Publikuota: 2024-05-09 Kategorija: Sportas
Tauragės komandoje žaidžiantis G. Kravčenka apgynė vicečempionų titulą
Asmeninio archyvo nuotr. / Krepšinio veteranų lygoje su Taurage žaidžiantis G. Kravčenka šiais metais apgynė vicečempionų titulą.

Gegužės 4-5 dienomis Kaune vyko jubiliejinis, 15-asis Lietuvos krepšinio veteranų čempionatas. Iš jo rokiškėnas Gintaras Kravčenka, žaidžiantis Tauragės „Žemaitijos“ komandoje, grįžo krūtinę pasidabinęs vicečempiono medaliu.

Nusileido tiems patiems

Finale Tauragės „Žemaitija“ varžėsi su Vilniaus „Silicio biotechnologijomis“ ir rezultatu 65:70 antrus metus iš eilės turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Pernai metais pralaimėtos finalinės kovos skirtumas buvo kiek solidesnis – vicečempionais tapę Tauragės atstovai nusileido rezultatu 48:76. 

„Velnias, ir šiemet čempionais netapom, bet rezultatas jau kur kas švelnesnis – pritrūkom tik 5 taškų. Šį kartą vilniečiai jau juokėsi, kad reikia sprukti, nes jei tokios bus varžybų tendencijos ir toliau, gal kitais metais juos nugalėsim“, – pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo G. Kravčenka.

Ankščiau sportininkas yra minėjęs, kad ne vienas Vilniaus „Silicio biotechnologijos“ komandos žaidėjas – profesionalių komandų, kaip „Vilniaus statyba“ ar net „Žalgirio“ atstovai, todėl pralaimėti jiems nėra gėda.

Žaisti žada 8­0+ grupėje...

Reguliariajame sezone Tauragės „Žemaitija“ sužaidė 6-rias rungtynes: ketverias laimėjo, dvejose patyrė pralaimėjimą. Finalo priešininkai per sezoną žygiavo be pralaimėjimų.

Krepšiniui visą gyvenimą „atidavęs“ G. Kravčenka džiaugėsi šiemet varžybose išlaikytu ar – apgintu – vicečempionų titulu.

Rokiškėnas ir jo komanda, kurią sudaro ne tik vietiniai tauragiškiai, bet be jo dar yra klaipėdietis ir pakruojiškis, vis dar žaidžia 60+ amžiaus grupėje: „Buvo šiame čempionate dvi komandos senjorų 75+. Tai mes ir juokaujam ne tik komandoje, bet ir su priešininkais: „Chebryte, ar dalyvausit 80+, nes mes tai jau ruošiamės“. Juk smagu, kai esi 60+ grupėje vicečempionas, vadinasi, dar kažką sugebi“.

Toliau – kelionė po Pasaulį

Pasakodamas nuvilnijusio čempionato atgarsius, G. Kravčenka džiaugėsi pirmą kartą organizatorių padaryta bendra sezono uždarymo švente, kuri vyko Raudondvario dvare: „Žemaitukų“ koncertas, diskoteka, bendraminčių-krepšinio mylėtojų bendravimas ir pokalbiai apie... aišku, krepšinį.

Nepaisant sezono uždarymo, krepšinis dar nesibaigė. Gegužės 31 d.-birželio 2 d. Tauragės „Žemaitijos“ žaidėjai vyks į Pabaltijo pirmenybes Latvijoje, o birželio 20-30 dienomis – Europos krepšinio veteranų čempionatas Italijos Pezaro mieste.

Pajuokavus, kad visai neblogai vasarą pakeliauja po pasaulį (pernai metais veteranų rinktinė vyko į Portugaliją – aut. past.), krepšininkas šypsojosi: kai reikia žaisti karštyje – ne taip jau ir gerai.

„Nors mums sekasi: iki išvažiavimom į Portugaliją, šalyje buvo apie 40 laipsnių karščio, bet kai mes atvykome, termometras nukrito iki 25-28 laipsnių. Išvažiavom – temperatūra vėl šoktelėjo. Kažkuriais metais Ispanijoje buvo taip pat. Matyt šiaurietiško klimato nusivežam į pietų šalis“, – smagiai pokalbį užbaigė rokiškėnas sportininkas.  

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video