Tikras blokuotų metimų šou: „Vaižgantas I“ įveikė Ukmergės ekipą (foto) (0)

Publikuota: 2022-03-16 Kategorija: Sportas
Tikras blokuotų metimų šou: „Vaižgantas I“ įveikė Ukmergės ekipą (foto)
Juventuslyga.lt nuotr. / Tikras blokuotų metimų šou: „Vaižgantas I“ įveikė Ukmergės ekipą

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje kovo 14-osios popietę buvo sužaistas „Umaras-JKL“ III etapo mačas, kuriame susitiko vietos „Vaižgantas I“ ir Ukmergės „UJBG II“.

Pergalę po permainingos kovos rezultatu 102:72 (29:25, 20:18, 26:17, 27:12) iškovojo aikštelės šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje komandos keitėsi metimais: kol rokiškėnams sėkmingiau sekėsi žaisti po krepšiu, ukmergiškiai įspūdingu taiklumu pataikė tolimus metimus. Po pirmojo ketvirčio priekyje buvo aikštelės šeimininkai – 29:25.

Mačo lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kai Ukmergės lyderiai pavargo, o komandinį žaidimą demonstravę rokiškėnai nuolat didino savo atotrūkį.

Rungtynės baigėsi „Vaižganto I“ pergale – 102:72.

„Vaižgantas I“: Justas Lukošiūnas 28, Ignas Jarušauskas 26, Ugnius Lapelis ir Matas Seibutis po 18, Normantas Šilanskas 7, Domas Balaišis 5.

„UJBG II“: Arnas Baltakys 28, Edvinas Kerulis 19, Emilis Mickūnas 13, Matas Ivanovas 6, Martynas Dolgovas ir Emilis Putinauskas po 3.