U11 ketvirtfinalio serija grįžta į Rokiškį, U9 išrašė pirmąjį pralaimėjimą pogrupio lyderiams (0)
Publikuota: 2024-03-01
Kategorija:
Sportas
Aktyvią varžybų savaitę turėjo trenerio Arno Juškevičiaus treniruojamos jaunųjų krepšininkų komandos. Patys jauniausieji pirmąjį savo čempionatą žaidžiantys devynmečiai pirmadienį savo aikštelėje priėmė Mažų miestelių vaikų krepšinio lygos U9 čempionato lyderius Utenos DSC bendraamžius, kurie iki išvykos į Rokiškį nebuvo patyrę pralaimėjimo kartėlio.
Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių sėkmingą puolimą demonstravę rokiškėnai žaidė kaip ant bangos ir uteniškiams išrašė pirmąjį pralaimėjimą įveikdami juos 70:59.
Radvilas Karpavičius mūsų komandoje pelnė net 28 taškus, 14 surinko Natas Vilimas, 13 - Hubertas Valiukas, 10 taškų Luko Kaladės sąskaitoje.
Trečiadienį U9 komanda savo aikštelėje priėmė svečius iš Biržų, tačiau antras rungtynes per tris dienas žaidusiai A.Juškevičiaus kariaunai šįkart puolimas strigo ir biržiečiams buvo nusileista 38:52.
Mažų miestelių vaikų krepšinio lygos U11 čempionato ketvirtfinalio serija šią savaitę tęsėsi Švenčionyse, kur rokiškėnai vyko po pralaimėtų rungtynių namuose ir serijoje atsilikinėdami 0:1, tad norint toliau kautis dėl patekimo į stipriausių komandų ketvertuką žūt būt buvo reikalinga pergalė.
Įpusėjus rungtynėms nei vienai komandai nebuvo įgyti pranašumo, o po pertraukos, kuomet į aikštelę išėjo mišrūs komandų penketukai sėkmingiau pasirodė jau Rokiškio miesto garbę ginantys jaunieji krepšininkai. Adrijus Keperša pelnė 22 taškus, Dovydas Narbutas - 20, Mantas Baravikovas pridėjo dar 12 ir Rokiškio komanda įveikė varžovus 68:57 bei sugrąžino seriją į Rokiškį lemiamoms trečiosioms rungtynėms.
Dar vienas susitikimas buvo sužaistas U12 Moksleivių krepšinio lygos čempionate, kur varžosi ta pati metais jaunesni U11 komanda. Prieš metais vyresnius varžovus iš kaimyninio Kupiškio kovoję mūsiškiai tik rungtynių pabaigoje paleido varžovus ir pralaimėjo 48:59.
Šiandien, kovo 1 d. atkrintamąsias pradeda U15 komanda treniruojama Gvidono Markevičiaus, pirmąsias įkrintamųjų serijos rungtynes su Kauno NKA-II mūsiškiai žais KKSC salėje nuo 17:00 val.
Rekomenduojami video
Kiekvieną savaitgalį dviračių sporto entuziastai leidžia „darbingai“ – dalyvauja įvairiose varžybose, neretai – net ne vieneriose. Kaip nutiko praėjusį savaitgalį, kai Rokiškio sporto klubo „Viesulas“ sportininkai jėgas atidavė kovodami Latvijos „Vals
2026-06-26
Pasaulio jaunimo šaudymo čempionate Vokietijoje – debiutinis brolių Aleliūnų krikštas ir asmeninių rekordų lietus (foto)
(0)
Birželio 17–25 dienomis Vokietijos Zūlio mieste šurmuliavo ISSF pasaulio jaunimo šaudymo čempionatas, subūręs šaudymo sporto elitą. Dėl prestižinių apdovanojimų ir neįkainojamos patirties čia kovojo daugiau nei 808 šauliai iš 66 pasaulio valstybių. Kiekvienas
2026-06-26
Kviečiame dalyvauti naujame paplūdimio tinklinio turnyre, kuris vyks Rokiškyje birželio 27 dieną Velykalnio arenoje!
Jūsų laukia net penkios tarptautinio lygio aikštelės, gausūs prizai, gražiausios nuotraukos bei video reportažai, įvairios pramogos ir ypatinga nuotaika!
 
2026-06-25
Praėjusį sekmadienį kurortiniame Lietuvos miestelyje Druskininkuose vyko MTB dviračių „Dviračių maratonų taurė 2026“ pirmasis etapas. Kaip ir buvo suplanuota, varžybose, subūrusiose apie 300 dviračių mylėtojų, startavo 17-a Rokiškio sporto klubo „Viesulas“ dviratininkų
2026-06-17
Praėjusį savaitgalį, birželio 13–14 dienomis, Rokiškyje virė azartiškos kovos – čia vyko Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) šaudymo čempionatas. Nors šeimininkų komandą sudarė itin jauni sportininkai, kurių amžius siekė vos nuo 11 iki 18 metų, tai nesutrukdė jiems
2026-06-15