Veteranas krepšininkas G. Kravčenka įgūdžių neprarado: su Tauragės komanda tapo veteranų pirmenybių vicečempionais (0)

Publikuota: 2023-05-18 Kategorija: Sportas
G. Kravčenkos nuotr. / 60+ m. grupėje žaidžiantis kraštietis džiaugėsi vicečempionų titulu.

Rokiškėnams gerai žinomas krepšinio entuziastas ir daugybę metų jam atidavęs Gintaras Kravčenka, net ir sulaukęs 60-ies, krepšinio aikštelėje demonstruoja puikius rezultatus. Savaitgalį Ukmergėje vykusiame Lietuvos veteranų krepšinio čempionate su komanda iškovojo II-ąją vietą.

Atstovavo... Tauragei

Kasmet vykstančios Lietuvos veteranų krepšinio pirmenybės kovos prasidėjo dar prieš Naujuosius metus. Į finalo ketvertą su Tauragės miesto komanda „Tauragė“ patekęs G. Kravčenka kovoje dėl pirmos-antros vietų, rezultatu 76:48 nusileido Vilniaus „Silicio biotechnologijos“ komandai.

Tačiau 60+ m. grupėje žaidžiantis kraštietis džiaugėsi vicečempionų titulu, nes pralaimėjo, kaip pats sakė, stipriai komandai.

„Toje komandoje yra žaidžiančių už „Vilniaus statybą“, buvusių žalgiriečių, todėl pralaimėti jiems tikrai nėra gėda. Likom vicečempionai. Kaip Tauragei, tai tikrai geras rezultatas. Tikrai smagu, nes kad ir 60+ grupėje esu, vadinasi, dar pajudu, šį tą sugebu. Gintaras – respublikos vicečempionas“, – šypsojosi pašnekovas.

Treti kovoje liko Vilniaus „Perlo“ komanda, dėl pergalės susirėmusi su Kauno „KTU-Omega“.

Žaidžia be treniruočių

Paklaustas, ar ruošiantis krepšinio kovoms vyksta nuotolinės treniruotės, G. Kravčenka nusijuokė – žaidimas vyksta be bendrų treniruočių: „Susitinkame tik atvažiavę į varžybas. Ir žaidžiam. O pasimėtyt tai ir taip pasimėtom, kiekvienas savo mieste. Sakau kiekvienas, nes „Tauragės“ komandą sudaro ne tik vietiniai. Yra du entuziastai iš Klaipėdos, vienas iš Pakruojo, aš – iš Rokiškio“.

Pasak pašnekovo, tokios migracijos priežastis – paprasta: mažieji miestai, tiesiog, nesurinktų veteranų komandų.

1. Kravčenka pasidžiaugė, kad jau visai greitai – birželio pradžioje, dar „margesnė“ Lietuvos veteranų rinktinė vyks į Portugaliją, Pasaulio veteranų krepšinio čempionatą.