AB „Rokiškio sūris“ veikiantis profilaktoriumas pritraukia lankytojus ir iš kitų rajonų  (0)

Publikuota: 2024-02-09 Kategorija: Sveikata
AB „Rokiškio sūris“ veikiantis profilaktoriumas pritraukia lankytojus ir iš kitų rajonų 
D. Kravčenkienės nuotr. / Profilaktoriume populiarios vandens procedūros

Prieš 30 metų duris atvėrusioje AB „Rokiškio sūris“ sanatorijoje-profilaktoriume reabilitacijos paslaugas teikiamos ne tik įmonės darbuotojams, bet ir visiems gyventojams. Laikui bėgant, teikiamų procedūrų daugėjo, šiuo metu atvykstantiems siūloma kineziterapija salėje, kineziterapija vandenyje, ergoterapija, masažas, hidroterapija, fizioterapija, psichologo paslaugos (individualios konsultacijos, relaksacija). Paslaugas teikia licencijuota specialistų komanda.

Kompleksinės procedūros efektyvesnės

Paklausta, kurių paslaugų poreikis didžiausias, profilaktoriumo administratorė Diana Kravčenkienė  sakė, kad gydymo efektas geriausias, kai prisiliečia visų specialistų komanda. „Labai sunku išskirti vieną procedūrą, nes geriausi rezultatai pasiekiami po kompleksinių procedūrų. Tai priklauso ir nuo susirgimų, jeigu vienam reikia nugaros masažo, esant silpniems raumenims efektyviai padės mankšta, esant uždegiminiam procesui – fizioterapijos procedūros. Žmonės noriai įsigyja kompleksus, į kuriuos įeina visos procedūros ir naudojasi ambulatorine reabilitacija, apmokama iš ligonių kasų“, – kalbėjo D. Kravčenkienė.

Gali naudotis be siuntimo

Jeigu  žmogus tiesiog nusprendžia pagerinti savijautą, atsipalaiduoti ir atvyksta be gydytojo siuntimo, jam už paslaugas reikia mokėti, tačiau įmonės „Rokiškio sūris“ darbuotojams, jų šeimų nariams, pensininkams taikomos didelės nuolaidos. Draustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir iš reabilitologo gavusiems siuntimą ambulatorinei reabilitacijai, paslaugos nemokamos. Per trisdešimt veiklos metų profilaktoriume paslaugų daugėjo. Pasak administratorės, iš pradžių nebūdavo atliekamos kineziterapijos vandenyje procedūros, nes buvo įrengtas mažas baseinėlis. Prieš kelis metus atnaujintas didelis baseinas, ten vyksta mankštos vandenyje – labai populiari  paslauga. „Prisidėjo ir ergoterapija, vandens procedūros, nusipirkome hidromasažinę vonią, kojų voneles, fizioterapijos aparatūrą. Atsirado psichologo konsultacijos, kurios šiuo metu labai populiarios, relaksacijos metu žmonės atsipalaiduoja“, – pasakojo D. Kravčenkienė.

Į profilaktoriumą atvyksta daug pastovių klientų su nugaros skausmais, sąnarių problemomis, daug žmonių sulaukiama iš viso rajono, Pandėlio ir  kitų miestelių, sveikatos pastiprinti atvyksta net iš Biržų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video