Apie dantų implanto priežiūrą – pasakoja specialistas (0)

Publikuota: 2024-01-17 Kategorija: Sveikata
Apie dantų implanto priežiūrą – pasakoja specialistas
Asociatyvi nuotr.

Tinkama dantų implanto priežiūra gali užtikrinti, kad dirbtinis dantis Jums tarnaus labai daug metų. Džiugu, kad šiuo metu medicina yra taip toli pažengusi į priekį, kad atkurti net ir praradus dantis – lengva, tai nereikalauja nei daug laiko, nei pinigų. Svarbiausia – noras, kadangi su medlizingo pagalba ir specialistų patarimais – viskas tampa įmanoma.

Tarkitės su geriausiais

Jeigu ieškote klinikos, kurios suteiks Jums dantų implantavimo paslaugas ir tuo pačiu norite kuo daugiau sužinoti apie paslaugas – domėtis siūlome čia: klinika dantu-implantai.lt. Dantų implantai jau ne vienam žmogui sugrąžino pasitikėjimą savimi ir galimybę vėl šypsotis plačiai bei nuoširdžiai.  Ypač ant pjedestalo pastatoma all-on-4 implantacija, kuri atliekama greitai ir išsaugomas maksimalus esamo danties lygis.

Visgi, kaip ir natūralūs, taip ir dirbtiniai dantys reikalauja šiek tiek priežiūros. Apie tai kalbamės su odontologe Asta, kuri užtikrina, kad priežiūra – paprasta ir nereikalaujanti daug žinių.

Priežiūra – kaip ir natūralių dantų

Daugeliui žmonių svarbu tai, kad implantai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Paprasčiausiai jais reikia rūpintis taip pat kaip ir natūraliais dantimis ir jokios problemos bei greitesnis dirbtinio danties susidėjimas – tikrai negresia.

Pirmiausia reikalingas patikimas dantų šepetukas. Jis neturi būti per kietas, kas dantenoms nebūtų diskomforto. Taip pat, žinoma, gera dantų pasta, kurioje yra santykinai tinkamas kiekis fluoro. Valykite du kartus per parą, naudokite burnos skalavimo skystį ir reguliariai lankykitės pas specialistą, kuris atlieka profesionalią burnos higieną. Tai yra viskas, ko reikalauja dantų implantai arba natūralūs dantys“- patarimus teikia Asta.

Netikėkite mitais, kad dantų implantai yra lepūs. Tokie mitai, kurie dažniausiai sklando internete, gali sutrikdyti ypač geros paslaugos pasirinkimą, kuris leis Jums vėl šypsotis plačiai bei sveikai.

Kokybiškas dantų implantavimas – geroje klinikoje

Žinoma, kad dantų implantai tikrai nereikalautų daug priežiūros, tačiau puikiai tarnautų –  labai svarbu rinktis patikimą kliniką, kurioje patys implantai gaminami iš geros kokybės medžiagos ir tuo pačiu suteiktiems darbams yra siūloma garantija.

Liūdna, tačiau kai kurie žmonės pasinaudoja dažnai pigesnę galimybę susitvarkyti dantis pas tuos, kurie neturi teisės teikti tokių paslaugų. Deja, dažniausiai implantai ne tik neatlieka jiems skirtos funkcijos, tačiau net gali sugadinti bendrą burnos ertmės situaciją, o tai – pavojus visai sveikatai“,- nuogąstauja odontologė.

Ieškant klinikos būtinai įvertinkite, kokias tiksliai paslaugas teikia ir tuo pačiu kokios garantijos užtvirtina suteiktas paslaugas.

O gal protezavimas?

Nors šiuo metu dantų implantai vadinami pačia geriausia galimybe tiems, kurie taupo ir tuo pačiu renkasi kokybę, tačiau taip pat siūlome nepamiršti protezavimo, kuris dažnai kainuoja pigiau. „Protezai irgi nėra blogas variantas. Ypač tokiu atveju, kai dedami neišimami. Tik dažniausiai jie ne taip natūraliai atrodo kaip implantai“,- skirtumus nurodo gydytoja.

Tiesa, protezai taip pat nėra lepūs ir jiems reikia tiek pat dėmesio kiek ir implantams. Svarbiausia apskritai to dėmesio skirti. Tokiu atveju rezultatas bus ilgalaikis, geras, galiausiai, toks, kokio nori žmonės nustembantys, kad atkurti prarastus dantis – įmanoma.

Kad ir kokia yra Jūsų dantų būklė – visada verta tartis su specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir tuo pačiu patars, padės, nuramins. Kartais reikia specialisto patarimo ir atsakymų į klausimus, kad pavyktų nuspręsti dėl implantavimo būtinumo. Tačiau išdrįsus, esame tikri, Jūsų gyvenimas taps kur kas geresnis.

Užs. nr. 2556.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video