Dantų implantų magija (0)

Publikuota: 2024-01-08 Kategorija: Sveikata
Dantų implantų magija
Asociatyvi nuotr.

Praradote dantis? Tai tikrai nereiškia, kad Jūsų gyvenimo kokybė bus kur kas blogesnė. Šiuo metu odontologijos sferos galimybės yra tikrai labai plačios, tad kiekvienas, kuris tik ieško kaip susigrąžinti gyvenimo kokybę – turi tokius šansus.

Bene dažniausiai minimi yra dantų implantai. Jie suteikia galimybę atkurti šypseną greitai ir svarbiausia – gražią bei funkcionalią. Dantų implantacijos galimybės yra labai plačios ir daugeliui patinka, kad jie visiškai atstoja tikrus, natūralius dantis.

Kodėl netenkama dantų?

Dantų netekimą sąlygoja labai daug įvairiausių veiksnių. Tikrai gana dažnai dantų netenkama yra dėl to, kad paprasčiausiai žmonės per mažai skiria dėmesio savo šypsena. Tačiau įtaką daro ir genetiką, mityba, kiti veiksniai. Kad ir kokie jie yra – atkurti prarastus dantis yra įmanoma. Tačiau kur kas geriau yra bandyti gyventi taip, kad paprasčiausiai netektų susidurti su tokia problema kaip dantų netekimas.

Džiugina natūralumas

Dantų implantai labai vertinami dėl to, kad jie leidžia džiaugtis itin natūraliai atrodančia šypsena. Sakoma, kad nežinantieji, kad jūsų burnoje dantys yra dirbtiniai – to ir nesužinos, kadangi implantai vizualiai atrodo kaip tikri dantys. Tad ir priežiūros jiems reikia tokios pačios kaip tikriems dantukams. Ir viskas prasideda nuo reguliarumo bei tinkamų burnos ertmės, o ne tik dantų priežiūros priemonių.

Tarnauja visą gyvenimą

Dantų implantai labai vertinami ir dėlto, kad jie tarnauja visą gyvenimą. Štai protezai yra pigesnė opcija, tačiau jie tarnauja kur kas trumpiau, tad ir mažesnė investicija į šio tipo dantis paprasčiausiai nebeatsiperka. Jau geriau yra mokėti daugiau, tačiau būti ramiu, kad kartą susitvarkius dantis bus daugiau galima nebesukti dėl jų galvos.

Bijoma kainų?

Mitas, kad dantų implantai yra labai brangūs. Dažniausiai taip sako tie, kuriems dar niekada neteko domėtis realiomis implantų kainomis. Visgi, daugelis klinikų suteikia galimybę tokią paslaugą gauti išsimokėtinai, o ir apskritai kainos tikrai ne tokios didelės kaip yra tikimasi. Svarbiausia yra sekti pasiūlymus internete ir pasidomėti kai jie jums tinka.

Graži bei sveika šypsena gali suteikti žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tuomet kiekviena diena atrodo ypatinga, galbūt net paprasta, patogi, greita. Svarbiausia yra nelaukti, nesvarstyti ar joms to reikia, o kuo greičiau ieškoti klinikos, kurioje bus sutvarkytos visos Jūsų sveikatos problemos.

Užs. nr. 2541.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video