Dantų tiesinimas: metodai ir galimybės (0)

Publikuota: 2024-01-08 Kategorija: Sveikata
Dantų tiesinimas: metodai ir galimybės
Asociatyvi nuotr.

Jeigu Jūsų dantys yra kreivi – nieko tokio, kadangi šiuo metu galima juos ištiesinti labai įvairiais metodais. Svarbiausia rinktis tą, kuris jums labiausiai tinka. Dantų tiesinimas gali būti atliekamas labai įvairiais metodais, tad pasitarus su mediku bus galima rasti tokį, kuris jums labiausiai tinka.

Svarbiausia yra atminti, kad kreivi dantys yra ne tik estetinė, tačiau taip pat ir kitų problemų sukelti galinti problema. Dėl to nereikia gyventi su tokiais dantimis, ieškokite metodų, kurie jums geriausiai tinka.

Skiriasi pagal amžių

Labai dažnai dantų tiesinimo metodai ir siūloma įranga kinta priklausomai nuo asmens amžiaus. Vaikams puikiai tinka ir plokštelės. Jų daroma įtaka mažiausia, tačiau karais tik tiek ir tereikia, kad augantys dantukai būtų tiesinami tinkamai. Štai suaugusiems dažniausiai patinka kapos, kadangi jos tiesina labai efektyviai, tačiau pačios yra beveik nematomos. O jaunimas vis dažniau renkasi breketus. Nors yra tokių, kurie beveik nematomi, tačiau kai kurie specialiai renkasi matomus, kadangi jie tampa stiliaus aspektu.

Labiausiai mėgstamos kapos

Suaugusiems dažniausiai patinka kapos, kadangi jos tiesina puikiai, tačiau yra beveik nematomos. Tokiu atveju jas galima dėvėti net ir darbo metu. Procesas vyksta, tačiau niekas nežinos, kad dantukai yra tiesinami. Gana dažnai tenka išgirsti, kad kapos labai brangios. Tai nėra tiesa. Įkainiai yra labai įvairūs, o ir taupyti savo sveikatai negalima niekada.

Vertinami ir breketai

Jauni žmonės dažniausiai renkasi breketus. Ir nors šiuo metu galima rasti tokius, kurie yra beveik nematomi, sukurti taip, kad atitiktų danties spalvą, tačiau kai kurie specialiai renkasi tokius, kurie yra ryškūs, kurie traukia akis ir tuo pačiu net ir pats svarbiausias stiliaus aspektas. Breketai kainuoja brangiau nei plokštelė, tačiau ir jų veiksmingumo lygis yra kur kas aukštesnis.

Klinikos pasirinkimas

Renkantis kliniką visada galite remtis kitų žmonių komentarais, patirtimis. Jie turėtų padėti jums rasti tai, ko reikia. O kuo daugiau variantų bus peržiūrima – tuo tikresnis galite būti, kad radote geriausius, kurie garantuos, kad Jūsų šypsena bus sveika ir plati.

Graži ir sveika šypsena žmogui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, ji džiugina, ji pakelia nuotaiką. Kadangi galima gauti odontologijos paslaugas išsimokėtinai – siūlome nieko nelaukti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę kuo skubiau. Pokytis bus ryškus.

Užs. nr. 2542. 

 

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video