Erekcijos gerinimas namų sąlygomis: įmanoma? (0)

Publikuota: 2022-03-03 Kategorija: Sveikata
Erekcijos gerinimas namų sąlygomis: įmanoma?
Asociatyvi nuotr.

Seksas yra labai svarbi, daug malonumo suteikianti gyvenimo dalis. Žinoma, tik tokiu atveju, kai seksas yra geras ir nekyla jokie erekcijos sutrikimai. Deja, dėl prastos mitybos, dažnai per menko fizinio aktyvumo ir net per dažnos masturbacijos žiūrint porno filmus – erekcijos sutrikimai yra gana dažnas XXI amžiaus žmogaus gyvenimo palydovas.

Puiku tau, jog erekcijai gerinti galima rasti labai daug vitaminų, žinoma, metodų, kurie derinami tarpusavyje padės sumažinti visas galimas problemas. Jas bei šalinimo būdus ir aptarsime šiame straipsnyje.

Kas yra erekcija?

Erekcija yra visumą apimantys žmogaus organizme vykstantys procesai, kurie padeda vyrui susijaudinti, patirti organizmą ir tuo pačiu apvaisinti moterį. Nors skamba labai primityviai ir biologiškai, tačiau juk lytinis susijaudinimas bei ejakuliacija ir yra skirta būtent palikuonių pratęsimui.

Erekcijos metu procesai vyksta labai skirtinguose organizmo vietose. Veikia ir smegenys, ir hormonai žinoma, emocijos, pakinta kraujotaka, vyksta procesai nervų sistemoje ir panašiai. Sutrikus kuriai nors veiklai, žinoma, dažniausiai pakinta visa esmė, tai yra, erekcija. Skundžiamasi labai greita priešlaikine ejakuliacija, taip pat kai kurie vyrai visai nebaigia arba negali susijaudinti.

Nors gali atrodyti, kad erekcijos sutrikimus turi sukelti tik su seksualumu susijusios žmogaus kūno dalys, tačiau tai nėra tiesa. Organizmas yra vientisas ir visas jo funkcionavimas – garantuoja malonumą teikiantį lytinį aktą.

Kodėl atsiranda erekcijos sutrikimai?

Erekcijai gerinti yra labai daug skirtingų metodų ir jie dažniausiai parodo, jog yra labai daug skirtingų priežasčių, kurios sukelia tuos sutikimus.

Pateiksime sąrašą dažniausių.

 1.     Veikla sutrinka, kai vyras jaučia nerimą.
 2.     Kai jį kankina stresas arba nemiga.
 3.     Depresija – gana dažna erekcijos sutrikimų priežastis.
 4.     Nesėkmingi lytiniai santykiai dažniausiai sukelia tolimesnes problemas.
 5.     Nesupratinga partnerė.
 6.     Varpos problemos.
 7.     Kraujagyslių ligos.
 8.     Žemas vyro testosterono kiekis.
 9.     Amžius.
 10. Vaistų vartojimas.
 11. Ir panašiai.

Matyti, kad problemų gali būti labai daug. Žinoma, kai kurios sukelia tik dalinius erekcijos sutrikimus, kai tuo tarpu kitos – ilgus, kuriems gydyti – reikalingas sudėtingas ir svarbiausia – kompleksinis gydymas.

Erekcijai gerinti – paprasti būdai

Yra daug būdų, kurie gali padėti Jums sumažinti anksčiau mūsų minėtas problemas. Kai jos bus mažesnės – dažniausiai ir erekcijos sutrikimai išnyks. Svarbiausia, kad pagerės ne tik lytinis gyvenimas, tačiau taip pat ir pakis kitos gyvenimo sferos, kurios dažniausiai užtikrina kur kas geresnę gyvenimo kokybę.

 •         Maistas.

Pirmiausia siūlome įvertinti maistą, kuris yra kasdien valgomas. Kodėl? Nes būtent jis yra labai dažna erekcijos sutrikimų priežastis.

Koks maistas pagerins erekciją? Keli galimi variantai, kuriuos tikrai verta išbandyti – apačioje.

 1.     Valgykite kuo mažiau tokių maisto produktų, kurie kenkia širdžiai. Tai yra riebūs, kepti mėsos gaminiai.
 2.     Taip pat siūlome kasdienę mitybą papildyti dietiniu maistu. Kuo mažesnis kūno svoris – tuo širdis bus sveikesnė ir dažniausiai seksas – malonesnis.
 3.     Cholesterolio kiekis organizme – gana dažnas erekcijos problemų sukėlėjas. Siūlome tai įvertinti ir rinktis maisto produktus, kurie nedidina cholesterolio kiekio kraujyje.
 4.     Neatsakingas alkoholio vartojimas, žinoma, yra gana dažnas erekcijos sutrikimų palydovas. Taigi, reikia mažinti kiekius.

Svarbiausia rinktis sveiką maistą, kuris dažniausiai padeda pirmiausia nugalėti įvairias sveikatos problemas, o paskui ir erekcijos sutrikimus.

 •         Fizinis aktyvumas.

Pats seksas iš savęs yra labai geras fizinis aktyvumas, kuriuo reikia mėgautis kuo dažniau. Visgi, jeigu šiuo metu išgyvenate „sekso badą“ – tokiu atveju siūlome į savo kasdienybę įtraukti daugiau judėjimo, kuris pirmiausia pagerins Jūsų fizinę bei psichologinę sveikatą, o paskui ir sugrąžins į gyvenimą lytinį aktyvumą. Nereikia labai intensyviai sportuoti. Dažniausiai minimali kasdieninė mankšta daro stebuklus.

 •         Specialūs vitaminai.

Jeigu norite ne tik vėl aktyviai užsiimti seksu, tačiau taip pat ir džiaugtis ilgai trunkančiu malonumu, kadangi nekankins priešlaikinė ejakuliacija – tokiu atveju siūlomi specialūs vitaminai, kurie skirti erekcijai gerinti.

Geriausia juos pirkti sekso prekių parduotuvėse, kadangi čia rasite būtent tokius maisto papildus, kurie reikalingi seksualinio aktyvumo didinimui. Vyriški kompleksai, kurie parduodami vaistinėse – nėra blogas pasirinkimas, tačiau jie orientuoti į sveikos gyvensenos palaikymą. O šiuo atveju, esant erekcijos problemoms, dažniausiai reikalingi tokie, kuriuose yra specialūs komponentai šiai  ligai sumažinti, pavyzdžiui, Folio rūgštis.

 •         Sveikos mintys.

Greta sveiko kūno taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir sveikoms mintims, kurios dažniausia yra gero sekso palydovės. Ne veltui depresija sergantys vyrai dažniausiai skundžiasi ir lytinėmis problemomis. Sąveika yra labai aktyvi. Kartais apsilankymas pas psichologą gali padėti sutvarkyti seksualines problemas, tad svarbus visapusiškas tų problemų mažinimas.

 •         Patikimas partneris.

Galiausiai, erekcijos sutrikimams sumažinti taip pat yra reikalingas patikimas partneris arba partnerė, kuri paskatins, patars kartu ieškos problemos sprendimo būdų. Dažniausiai palaikymas esant tokiai problemai tampa labai svarbus. Blogai, kai vyrai užsidaro savyje ir nenori ieškoti tinkamiausio problemos sprendimo būdo. Jis tikrai yra, tik reikia imtis priemonių.

Mylėtis yra gera, mylėtis yra malonu. Tai tikrai gali daryti kiekvienas vyras. Tik svarbiausia, esant problemai, ieškoti jos šalinimo būdo. Tuomet seksas „liesis“ laisvai, kaip ir turėtų būti kiekvieno suaugusio žmogaus gyvenime, kuris turi partnerį.

 Užs. nr. 1673.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video