Erekcijos sutrikimai: kodėl jie pasireiškia ir kaip jų išvengti? (0)

Publikuota: 2023-01-26 Kategorija: Sveikata
Erekcijos sutrikimai: kodėl jie pasireiškia ir kaip jų išvengti?
Organizatorių nuotr. / Erekcijos sutrikimai

Apie erekcijos sutrikimus kalbėti dažnas vyras vengia, tačiau lygiai taip pat dažas yra su tuo susidūręs. Specialistai įspėja, kad tai nėra gėdinga tema ir nėra dėl ko vengti šios temos. Visgi, dalis vyrų apie tai neužsimena netgi savy gydytojui. Nors reikėtų žinoti, dėl ko atsiranda erekcijos sutrikimai ir kaip galima padėti sau jų išvengti.

Erekcijos sutrikimas – ne retas dalykas

Dažnas vyras prisipažįsta, kad erekcijos sutrikimas tarsi išmuša iš vėžių. Ypač, kai tai nutinka lemtingą akimirką ir tai verčia susinepatoginti prieš partnerę. Labai dažnai pasitaiko, kad vyrus tai paveikia psichologiškai ir kartais netgi nereikšminga sutrikimas ateityje gali nulemti tokios nemalonios situacijos pasikartojimą vien dėl psichologinių priežasčių. Todėl jeigu tai nutiko kartą, nereikėtų to sureikšminti ir kiekvieną kartą lytinių santykių metu apie tai galvoti. O jeigu nemaloni patirtis neduoda ramybės, geriausia kreiptis pas specialistus, kurie atliktų reikalingus tyrimus ir atsakytų, kokios yra erekcijos sutrikimų priežastys.

Dėl ko sutrinka erekcija?

Priežasčių, kodėl vyrus kankina erekcijos sutrikimai yra labai įvairių. Kai kurios jų, kaip jau minėta, gali būti tiesiog psichologinės. Taip pat pasitaiko atvejų, kai erekcija sutrinka dėl prastos savijautos, patiriamo streso ar esant nuovargiui. Tačiau ne retai erekcijos sutrikimas gali signalizuoti ir apie tam tikras ligas. Pavyzdžiui, diabetą, aukštą kraujospūdį.

Kur kreiptis?

Jeigu Jus ima varginti erekcijos sutrikimai, nereikėtų į tai numoti ranka. Juo labiau, kad tai gali būti ir rimtų ligų simptomas. Geriausia, jog apie tai pasikalbėtumėte su specialistu ir Jums būtų paskirti reikalingi tyrimai. Pavyzdžiui, jeigu nenorite apie tai kalbėti su savo šeimos gydytoju, galite kreiptis į privačią kliniką, kurioje dirba šios srities specialistai. Naujausia technologija ir įranga gali padėti laiku ir labai efektyviai atlikti reikalingus tyrimus bei nustatyti erekcijos sutrikimų priežastis ar galima gydymą.

Kaip padėti sau?

Geriausia atsakymą į klausimą, kodėl konkretiems vyrams pasireiškia erekcijos sutrikimai, žinoma, jog gali pasakyti tik medikas. Tačiau yra būdų, kaip galite ir patys padėti sau gerinti savo potenciją ir lytinę sveikatą, Pavyzdžiui, specialistai pataria pirmiausia gyventi pilnavertį lytinį gyvenimą. Venkite ilgesnių susilaikymų nuo intymių santykių, net kai atrodo, kad tam visai nėra laiko ar nuotaikos. Specialistai primena, kad kelių mėnesių susilaikymas gali turėti didžiulį poveikį potencijai.

Taip pat labai svarbu prižiūrėti savo mitybą. Net ir vyresnio amžiaus vyrai nesiskundžia potencija, jeigu tinkamai prižiūri savo sveikatą ir mitybą. Todėl pirmiausia reikėtų laikytis pakankamai sveikos mitybos principų. Ar žinojote, kad įtraukus į savo mitybą daugiau daržovių. Vaisių, žuvies, riešutų ir naudingų riebalų, galite sustiprinti savo potenciją? Skirkite savo mityboje daug dėmesio šiems produktams.

Taip pat lytinei sveikatai įtakos turi ir mūsų bendra kūno savijauta. Pastebima, kad vyrai, turintys antsvorio ir mažai judantys dažniau skundžiasi erekcijos sutrikimais nei tie, kurie yra normalaus svorio ir gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Erekcijos sutrikimai pasireikš rečiau, jeigu skirsite dėmesio ne tik savo mitybai, bet ir kūnui. O taip pat labai svarbu nepiktnaudžiauti vaistais ir alkoholiu.

Užs.Nr. 2063

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video