Kupiškio rajono vaikai gali gydytis Rokiškio rajono ligoninėje (0)

Publikuota: 2022-11-04 Kategorija: Sveikata
Kupiškio rajono vaikai gali gydytis Rokiškio rajono ligoninėje
Kupiškio rajono savivaldybės nuotr. / Rokiškėnų medikų delegacija lankėsi Kupiškio rajone, kur aptarė vaikų gydymo galimybes Rokiškyje..

Rokiškio rajono ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis ir pavaduotoja medicinai Marijana Čeponytė lankėsi Kupiškio rajono savivaldybėje, kur susitiko su meru Dainiumi Bardausku, administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Bernatavičiene, taip pat laikinai einančia Kupiškio rajono savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigas Laura Polikevičiene, vaikų ligų gydytojomis Lina Uckuviene, Vida Pranckūniene ir Stase Kaluiniene.

Šio vizito tikslas buvo su kupiškėnais aptarti aktualius klausimus, susijusius su Kupiškio rajono vaikų konsultavimo ir hospitalizavimo sąlygomis bei galimybėmis kaimyninio rajono vaikus gydyti Rokiškio rajono ligoninėje.

„Kadangi aplinkiniuose rajonuose uždaryti vaikų ligų skyriai, todėl mažuosius pacientus vaikų ir šeimos gydytojai konsultacijoms bei gydymui siunčia į didmiesčių gydymo įstaigas. Mes savo ligoninėje turime vaikų ligų skyrių, todėl Kupiškio rajono vadovams ir medikams siūlome vadinamąjį „žalią koridorių“. Tai reiškia, kad kaimyninio rajono vaikus mūsų ligoninės gydytojai, budintys visą parą, skubiai pagalbai gali priimti bet kuriuo metu, pakonsultuoti, jeigu reikia paguldyti į ligoninę ar palikti stebėjimui, taip pat, esant indikacijoms tretinio lygio paslaugoms, siųsti į didžiąsias ligonines“, – sakė R. Martinėlis.

Tad nuo šiol Kupiškio rajono mažiesiems pacientams Rokiškio rajono ligoninėje bus suteikta kvalifikuota medicinos pagalba ir hospitalizavimo paslaugos. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video