Maisto papildai plaukams ir odai: ką reikia žinoti? (0)

Publikuota: 2022-05-25 Kategorija: Sveikata
Maisto papildai plaukams ir odai: ką reikia žinoti?
Organizatorių nuotr. / Maisto papildai plaukams ir odai: ką reikia žinoti?

Šiandien, kai visų mūsų gyvenimo tempas spartėja ne dienomis, o valandomis ir patiriame be galo daug streso, organizmas išsenka ir siunčia įvairiausius pavojaus signalus. Ypač stipriai nukenčia plaukai ir oda. Anksčiau žmonės nuo tokių negandų gelbėjosi vartodami maisto produktus, turinčius daug kalogeno (medų, kiaušinius, pieną ir kt.). Šiandien gi, tuo puikiai pasirūpina mokslininkai sukurdami įvairiausius maisto papildus su reikalingais mikroelementais. Mums tereikia pasirinkti tinkamą gamintoją. O jų išties yra begalė. Sakykim, Silicea maisto papildai visame pasaulyje vertinami tiek vartotojų, tiek papildais prekiaujančių prekybininkų.

Kada reikia vartoti maisto papildus plaukas, odai ir nagams?

Išsausėjusi ir perštinti oda, lūžinėjantys plaukų galiukai, skilinėjantys nagai rodo, jog maisto papildai jums turėtų tapti prioritetu. Be abejonės, norint išvengti nagų lūžinėjimo, plaukų slinkimo ir odos sausėjimo problemų, visų pirma svarbu racionaliai ir tinkamai maitintis. Tačiau ne visada pavyksta rasti laiko pilnavertei mitybai, o ir kiekvienas organizmas skirtingai priima tam tikrus maisto produktus. Šiandien tai tikrai nėra jokia bėda. Į pagalbą atskubės maisto papildai. Tik renkantis maisto papildus skirtus kartu plaukams, odai  ir nagams stiprinti, reikėtų atkreipti dėmesį į sudėtines medžiagas. Be to, būtinai atkreipkite dėmesį į savo individualią situaciją. Gali būti, jog, sakykim, turite silpnus, lūžinėjančius ir lėtai augančius plaukus, bet nesiskundžiate odos būkle. Tuomet jums geriausiai tiks maisto papildai su cinku ir biotinu. 

Ypatinga silicio įtaka jūsų organizmui

Atkreipsime dėmesį į maisto papildus, kurių sudėtyje pagrindinis komponentas – silicis. Ne be reikalo jis vadinamas grožio mikroelementu. Silicis skatina kolageno ir elastino sintezę mūsų organizme. Šis mikroelementas turi gebėjimą sujungti baltymų  molekules ir skatinti odos atsinaujinimą. Baltymai, kaip žinia, yra atsakingi už natūralų odos gebėjimą sulaikyti vandenį. Todėl silicis suteikia odos, plaukų ir nagų molekulėms tvirtumo, o jungiamajam audiniui — elastingumo. 

Paminėsime dar vieną funkciją, kuria pasižymi silicis – jis  puikiai pašalina iš organizmo jame susikaupusius toksinus ir sunkiuosius metalus. Be abejonės, šių medžiagų perteklius mūsų organizme nieko gero neduoda nei plaukams, nei odai. 

Galiausiai - silicis gali ženkliai sumažinti aterosklerozės riziką ir cholesterolio kiekį kraujyje. Tai reiškia, jog mums užtikrina sveiką širdį net ir vyresniame amžiuje. Maisto papildai su siliciu paprastai būna prisotinti ir kitomis labai naudingomis medžiagomis. Sakykim, variu ir cinku. Veikdamas kartu su variu ir cinku, silicis didina šių mikroelementų veiksmingumą. Komandinis mikroelementų darbas gali padaryti tikrus stebuklus. 

Užs. Nr. 1764

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video