Rokiškėnai – tarp geriausiųjų šalyje (0)

Publikuota: 2023-01-22 Kategorija: Sveikata
Rokiškėnai – tarp geriausiųjų šalyje
Panevėžio teritorinės ligonių kasos nuotr. / Rokiškis užėmė ketvirtąją vietą.

Apie 150 visuomenės sveikatos biurų darbuotojų iš 35 Lietuvoje veikiančių savivaldybių biurų, pernai spalį dalyvavusių viktorinoje „Ligų prevencija: žinoti ir tikrintis“, nuotoliniu būdu buvo pakviesti susipažinti su šios viktorinos rezultatais ir išgirsti laimėtojus. Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pagal surinktų taškų užėmė 4 vietą.

Praėjusios savaitės pabaigoje ligonių kasos paskelbė 10 šios viktorinos nugalėtojų ir 20 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Tarp pastarųjų – Asta Tumonytė, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė.

Pasak Valstybinės ligonių kasos direktoriaus Gintaro Kacevičiaus, ligonių kasų iniciatyva jau antrus metus iš eilės pakviesti partnerius praplėsti akiratį netradiciniu būdu, sužinoti naujo ir taip tapti dar geresniais savo srities profesionalais išties džiugina. G. Kacevičius ragino visuomenės sveikatos biurų darbuotojus skleisti žinią apie prevenciją visuomenėje, kviesti gyventojus tikrintis ir neužmiršti tikrintis patiems. 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos inf.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video