TAVO BĖDOS MANO. Kaip dėl pažymos patekti pas psichiatrą? (0)

Publikuota: 2023-03-15 Kategorija: Sveikata
TAVO BĖDOS MANO. Kaip dėl pažymos patekti pas psichiatrą?
Rokiškio Sirena nuotr. / Gyventojas skundėsi, kad negali patekti pas gydytoją specialistą.

Į „Rokiškio Sirenos“ redakciją kreipėsi Rokiškio miesto gyventojas (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – red. pastaba), kuris skundėsi, kad niekaip – dėl ilgų eilių, negali patekti pas psichiatrus į VšĮ Rokiškio psichikos sveikatos centrą dėl pažymos vairuotojo pažymėjimui.

„Dirbu tolimųjų reisų vairuotoju, todėl man kasmet reikia praeiti medicininę apžiūrą. Dažnai būnu išvykęs į užsienį, o kai grįžtu, per vieną dvi savaites, kuomet būnu Lietuvoje, man nepavyksta užsiregistruoti ir per tokį laiką patekti pas gydytojus specialistus, šiuo atveju, pas psichiatrą dėl to, kad pratęstų vairuotojo pažymėjimą. Buvau nuėjęs į Rokiškio psichikos sveikatos centrą, tačiau manęs ten neregistravo, o liepė tai padaryti telefonu. Prisiskambinti neįmanoma. Tuo metu, kai laukiau registratūroje, per 20 min. nė vienas žmogus neatėjo, koridoriai buvo tušti. Tai kaip patekti pas gydytojus? Gyvų eilių, o užsiregistruoti neįmanoma“, – piktinosi rokiškėnas.

Į gyventojo klausimą atsakė VšĮ Rokiškio psichikos sveikatos centro atstovai: „Kaip ir kitose gydymo įstaigose dėl vairuotojo profilaktinio patikrinimo reikalinga išankstinė registracija. Šiai dienai (kovo 14 dieną – red. pastaba) laisvų vietų kada būtų galima greičiausia užsiregistruoti profilaktiniam patikrinimui yra kovo 16, 17 dienos. Nežinome kada asmuo buvo atėjęs, nes įstaigoje yra pietų pertrauka, vyksta Gydytojų konsultacinės komisijos aptarimas ir gydytojų darbų paskirstymai, aptarimai. Visada užsiregistruoti galima pasiskambinus į registratūrą tel. 8 458 71696“.  

Į „Rokiškio Sirenos“ rubriką „Tavo bėdos mano“ gali kreiptis rokiškėnai, turintys įvairiausių problemų ir neatsakytų klausimų. Mums galite rašyti el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba skambinti tel. +370 666 76777.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video