„Mono meila un Pondėlio grindinio gulia“ įvertinimas – jau kūrėjų rankose (0)

Publikuota: 2024-05-18 Kategorija: Švietimas
„Mono meila un Pondėlio grindinio gulia“ įvertinimas – jau kūrėjų rankose
Kultūros ministerijos nuotr. / RPMC komanda Vilniuje gegužės 17 d. atsiėmė apdovanojimą.

Penktadienį Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijoje apdovanoti nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ laimėtojai. Atsiimti II-osios vietos apdovanojimo į sostinę vyko ir Rokiškio profesinio mokymo centro (RPMC) mokiniai bei mokytoja Jurgita Legienė. 

Rokiškėnams prizą pelnė darbas apie Laisvės kovų laikotarpį, primenantis apie Notigalės pelkėse žuvusius partizanus „Mono meila un Pondėlio grindinio gulia“. 

Kad konkurse mokinių darbas užėmė II-ąją vietą, J. Legienė sužinojo gegužės 10 d. 

Vykstant balsavimui internete, rokiškėnų darbas ilgą laiką buvo pirmose pozicijose, tačiau paskutinėmis dienomis staigiai nukrito į 4-ąją, o kai kurie dešimtuke buvę darbai – šoktelėjo. Įtarta sukčiavimo atvejų.

„Buvo pastebėtas nesąžiningumas, kai tam tikros programėlės pagalba buvo galima pripirkti papildomų balsų. Už kai kuriuos darbus balsų skaičius per naktį paaugdavo tiek, kiek mes surinkome per ilgą laiką – po kelis šimtus. Taip iš pirmosios vietos nukritom į ketvirtą. Bet buvom informuoti, kad atsižvelgiant į minėtą faktą balsai bus skaičiuojami dar kartą. Ir štai, gauname laišką, kad „Mono meila un Pondėlio grindinio gulia“ yra antroje vietoje“, – gavusi gerą žinią džiaugėsi mokytoja.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video