Naujoms patirtims – TAIP! (foto+video) (0)

Publikuota: 2023-09-04 Kategorija: Švietimas
Naujoms patirtims – TAIP! (foto+video)
Asmeninio archyvo nuotr. / Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, 2b klasės mokytoja Karolina Kepenytė-Ragauskienė, savo mokinių laukė „mokslinėje laboratorijoje“.

Rugsėjo 1-ąją dieną, nuaidėjęs skambutis, pakvietė grįžti į mokyklas. Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, 2b klasės mokytoja Karolina Kepenytė-Ragauskienė, savo mokinių laukė „mokslinėje laboratorijoje“.

 

„Nesu tradicinė mokytoja. Praeitais mokslo metais, iš savo mokinių esu ne kartą girdėjusi, kad visos mokytojos kaip mokytojos, o aš išprotėjusi. Man tai didelis komplimentas, todėl šią rugsėjo pirmąją norėjau, kad kartu su manimi išprotėtų ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai“, - pasakojo mokytoja.

Vienos mergaitės mama tapo mokslininke ir kartu su mokytoja parodė eksperimentą, kuris susprogdino visas mokinių emocijas.

 

„Atvėsus orams, su mokiniais turime tradiciją - rytą pradėti nuo puodelio arbatos. Šie mokslo metai ne išimtis, todėl pirmą pamoką pradėjome nuo arbatos gėrimo ritualo.“ Tačiau šį kartą ji buvo ne tik šalta, bet ir klasę pripildė specialiųjų efektų. Kadangi sausas ledas neturi skystos būsenos, šildomas virsta dujomis, o reguliuojant karštu vandeniu, susidaro tiršti rūko debesys. Visa tai leido sukurti kitokią klasės erdvę.

Matant mokinių veiduose šypsenas, iš nuostabos žibančias akis, galima suprasti, kad jie jau pasiruošę nerti į naujas mokslo ir žinių erdves.

„Mokytojai, kaip tėvai, savo mokiniams linki visko, kas geriausia. Tikiuosi, kad man pavyks ne tik suteikti reikiamas žinias, bet ir leisti pajausti, kad jie mokykloje yra labai labai laukiami“, – sako K. Kepenytė-Ragauskienė.

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video