Rajono švietimo įstaigų vadovai dalyvavo „Vadovų forume 2024” (0)

Publikuota: 2024-02-23 Kategorija: Švietimas
Rajono švietimo įstaigų vadovai dalyvavo „Vadovų forume 2024”
D. Mineikienės nuotr. / Rajono švietimo įstaigų vadovai „Vadovų forume 2024”

Ugdymo meistrai yra puiki bendruomenė, kurioje susirenka švietimo specialistai, siekiantys augti ir dalintis žiniomis. Vienas iš įdomių renginių, kurį organizavo Ugdymo meistrai, buvo vasario 22 d. vykęs „Vadovų forumas 2024”, į kurį susiruošė ir Rokiškio rajono švietimo įstaigų vadovų asociacija.

Šių metų forumo tema buvo „Vadovas – vizionierius ar praktikas?”. Šiame renginyje vadovai turėjo galimybę aptarti iššūkius, su kuriais susiduria švietimo įstaigų vadovai, ir kartu su įkvepiančiais pranešėjais ieškoti galimybių jiems spręsti. 

 

Renginyje dalyvavo J. Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas su savo pavaduotojomis ugdymui: Dalia Petrauskiene ir Irena Lašiene, Rokiškio pagrindinės mokyklos direktorė Renata Andriūnienė, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos direktorė Saulė Kazinavičienė, Panemunėlio daugiafunkcinio centro direktorė Inga Belovienė, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktorė Vilma Steputaitienė, Rokiškio jaunimo centro direktorė Inga Vagonė ir švietimo įstaigų vadovų asociacijos prezidentė, Rokiškio r. Juodupės gimnazijos direktorė Dainora Mineikienė.

Juodupės gimnazijos inf.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video