Rokiškio pagrindinė mokykla švenčia 10-metį ir... pakuojasi lagaminus išsikraustyti (foto) (0)

Publikuota: 2024-06-07 Kategorija: Švietimas
Rokiškio pagrindinė mokykla švenčia 10-metį ir... pakuojasi lagaminus išsikraustyti (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Mokyklos direktorė R. Andriūnienė kalbėjo apie naują dešimtmetį ir naujus siekius.

Vėsų penktadienio rytą Rokiškio pagrindinės mokyklos bendruomenė sukvietė esamus ir buvusius mokinius, pedagogus, draugus ir partnerius į 10-ąjį gimtadienį! Simboliška, gimtadienio šventę organizatoriai pavadino „Lagaminų kelionė“, nes keliavo per prisiminimų 10-metį, o šiandien – į lagaminus kraunasi daiktus ir ruošiasi kelionei į naujas patalpas.

Žvilgsnis į ateitį...

„Keliame sparnus ne tik į naują pastatą, bet ir į naują dešimtmetį, naujus siekius ir ateitį. Visiems mums noriu palinkėti išmokti mokytis, skaityti knygas tarp eilučių, atsiprašyti ir apsikabinti, pralaimėti ir prarasti, daryti savarankiškus sprendimus ir išgyventi besikeičiančiame pasaulyje“, – salėje susirinkusius svečius ir bendruomenę pasveikino mokyklos direktorė Renata Andriūnienė.

O po jos sveikinimo buvo atvertas pirmasis – prisiminimų – lagaminas ir video projektoriuje pasirodė dešimtmečio veiklų, išvykų ir draugysčių nuotraukos.

... Ir į pradžią...

Pasidalinti prisiminimais buvo pakviesta pirmoji mokyklos direktorė, jos „įkūrėja“, o dabar Kamajų Antano Strazdo gimnazijos vadovė, Loreta Grochauskienė.

„Birželio mėnuo – šios mokyklos pradžia. Buvau pirmoji ir vienintelė darbuotoja mokykloje iki liepos. Antrąjį mėnesį jau dirbom dvi darbuotojos, rugpjūtį pradėjo formuoti kolektyvą. Prisimenu ir pirmąjį mokinį, kuris parašė prašymą priimti į mokyklą... Šiemet jie baigia jau 10 klasių – neatpažįstamai užaugęs. Labai džiaugiuosi, kad atsirado žmonių, kolektyvas, kurie suprato šios mokyklos svarbą ir reikšmę. Draugiškai daug dirbom: pradedu nuo to, kad reikėjo sugalvoti kokia klasė ir kur bus, ko mums reikia, kaip su Eimantu darėm šios salės lubas...“, – šiek tiek ilgesingai, tačiau su šypsena kalbėjo L. Grochauskienė.

Buvusi direktorė džiaugėsi 10-mečio gimtadienio šventėje matydama tuos mokinius, kurie jau nebesimoko, bet atėjo prisiminti, kaip sekėsi čia mokytis, darbuotojus, kurie dirba nuo pat mokyklos įkūrimo jau visus 10 metų: „Reiškia mūsų darbas buvo sėkmingas, prasmingas. Tęskite dar 10 mečiais savo veiklą. Lai plečiasi veiklos taip, kaip reikalauja laikmetis“.

Linksmybių, siurprizų ir kitokie lagaminai

Gimtadienio proga mokyklos bendruomenę sveikino rajono vadovai, Visuomenės sveikatos biuro atstovės, Skemų socialinių globos namų bendruomenės nariai, Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos Rokiškio skyriaus atstovė Gitana Černiauskienė.

Po sveikinimų linksmoji dalis persikėlė į mokyklos kiemą, kur buvo atverti „Linksmybių“, „Siurprizų“, „Sporto“, „Kokteilių“ lagaminai, o šventės dalyvių laukė įvairios atrakcijos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video