Dar kartą baigiamas šildymo sezonas (0)
Publikuota: 2025-05-22
Kategorija:
Trumpa informacija
Rokiškio rajono savivaldybės mero potvarkiu nuo gegužės 23 d. baigiamas 2024-2025 metų šildymo sezonas.
Šildymo sezonas gegužės 23 d. baigiamas biudžetinėse ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė ar dalininkė yra Rokiškio rajono savivaldybė, taip pat - savivaldybės kontroliuojamose uždarosiose akcinėse ir akcinėse bendrovėse.
Mero potvarkiu nustatoma, kad šildymo sezonas baigiamas ir visiems kitiems šilumos vartotojams, įskaitant daugiabučius namus, kurių savininkė ar dalininkė Rokiškio rajono savivaldybė nėra. Tokie šilumos vartotojai, nusprendę baigti savo pastatų šildymą kitu laiku negu šildymo sezono pabaiga, apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui.
Rekomenduojami video
Naujausiame „Rokiškio Sirenos“ numeryje skaitykite:
Rokiškio vardas – Europoje Jubiliejinėje Berlyno parodoje „Žalioji savaitė“ po Lietuvos vėliava stojo net dvi įmonės iš Juodupės. Kaip sekėsi ir kuo stebino vokiečius?
Rokiškyje &nda
2026-01-29
Organizatoriai prašo patraukti automobilius bei jų nebestatyti žemėlapyje parodytoje raudonoje zonoje, kurioje nuo penktadienio įsikurs „Biorina Winter Rally Rokiškis 2026“ serviso zona.
Į teritoriją įeina Savivaldybės g. bei J. Gruodžio gatvės bei aplink jas esančios au
2026-01-29
Šiame numeryje – karšti įvykiai ir gyvos istorijos iš Rokiškio:
Apie žmones: juvelyrė Karolina Falk – apie rankų darbą, jausmus ir svajonę, grąžinusią ją į gimtinę.
Aistros bibliotekoje: R. Žemaitaičio vizitas virto emocijų audra – plakatai, ginčai i
2026-01-26
Skaitykite naujausią „Rokiškio Sirenos“ numerį – kai svarbios istorijos prasideda čia pat.
Ar minkšta vadovo kėdė? – išsamus pokalbis su Rokiškio autobusų parko direktoriumi Linu Brekiu apie pirmuosius metus poste, atsakomybę, iššūki
2026-01-22
Šaltis darbams ne kliūtis - sparčiai „dygsta“ naujoji Rokiškio „Lytagra“.
2026-01-22