Žolinių vainikas apjuos bažnyčią (0)
Publikuota: 2019-08-14
Kategorija:
Trumpa informacija

Jau antrus metus Žolinės proga Rokiškio Šv. apaštalo ir evangelisto Mato parapijos Carito savanoriai rokiškėnus pakvietė vainiku apjuosti bažnyčią.
Prie šios akcijos prisijungė ir Rokiškio krašto muziejaus esami bei buvę darbuotojai. Vieni skynė ir nešė žolynus, kiti pynė.
Šiais metais muziejininkų vainikas puse metro ilgesnis už pernykštį. 6 metrų gėlių ir žolelių pynė papuoš bažnyčios altorių. Atvežę vainiką, prie bažnyčios radome besidarbuojančius ir Seimo narį Raimundą Martinėlį bei rajono merą Ramūną Godeliauską. Džiaugiamės, kad visi kartu kuriame šventinę nuotaiką.
Rekomenduojami video
Internete netrūksta įspūdingų Lietuvos gamtos vaizdų, tačiau šis kadras pavergė net ir daug mačiusius socialinių tinklų vartotojus.
„Reddit“ forume pasidalinta nuotrauka iš Rokiškio, pavadinta „Normali diena Lietuvoje“. Įrašas sulaukė gausybės rea
2025-08-09
Lietuvoje gandrai paprastai į šiltuosius kraštus pradeda išskristi rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje, tačiau šiandien, rugpjūčio 8 d. jau užfiksavome būrį skrendančių gandrų. Nejaugi paukščiai jau palieka mūsų kraštą?
Vaizdo įrašą ga
2025-08-08
Vasaros įkarštyje – renginių sprogimas Rokiškyje!
Vargonai, klasika ir Čiurlionio dvasia: Tarptautinis vargonų muzikos festivalis grįžta su muzikantais iš JAV, Latvijos, Čekijos ir Lietuvos. Garsieji Rokiškio „Walcker“ vargonai vėl kalbės. O ką
2025-08-07
Visą rugpjūčio mėnesį Justino Vienožinskio memorialinio muziejaus Kultūros klojime vyksta rezidencija „Audimas nuo amato iki meno“.
Kiekvieną rezidencijos savaitę gyvena ir kuria vis kitos dalyvių grupės. Kuratorius, trečios kartos audėjas, Vladas Daškevičius dalinasi savo patirt
2025-08-07
2025 m. liepos mėnesį Rokiškio rajone:
Gimė - 16 (iš jų 8 užsienyje).
Mirė - 40 (iš jų 2 užsienyje).
Susituokė - 21 (iš jų 9 bažnyčioje).
Išsituokė - 8.
2025-08-06