Vagystės Kriaunų seniūnijoje: vagys išaiškinti (0)

Publikuota: 2023-03-13 Kategorija: Trumpa informacija
Vagystės Kriaunų seniūnijoje: vagys išaiškinti
Rokiškio Sirena nuotr. / Policija

2023 metų vasario-kovo mėnesiai buvo neramūs Rokiškio rajono Kriaunų seniūnijos gyventojams. Šioje seniūnijoje  buvo įvykdyta eilė vagysčių iš negyvenamų sodybų.

Intensyvių policijos pareigūnų veiksmų dėka Bobriškio kaime, prie sodybos, buvo  pastebėti du jaunuoliai, kurie su savimi turėjo įvairius namų apyvokos daiktus. Jaunuoliai pareigūnams negalėjo paaiškinti ką veikia prie negyvenamos sodybos, iš kur pas juos įvairūs daiktai. Vėliau paaiškėjo, kad jaunuoliai atvykę iš gretimo rajono, Kriaunų seniūnijoje lankosi ne pirmą kartą.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai išsiaiškino, kad be šios vagystės Bobriškio k., Kriaunų sen., Rokiškio r., jaunuoliai apsilankė dar trijose sodybose, iš kurių pavogti įvairūs daiktai: meškerės su ritėmis, žvejybos reikmenys, darbo įrankiai ir technika, benzininis trimeris ir pjūklas „Husqvarna“, vandens siurblys ir kt.

Dėl visų keturių vagystės atvejų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. („Vagystė“). Įtariamieji asmenys sulaikyti, apklausti. Sodybų šeimininkams padaryta apie 3000 eurų turtinė žala. Pavogti daiktai surasti, kurie bus grąžinti nukentėjusiems asmenims.

Stebėdami pastarųjų dienų įvykių suvestines, norime Jums priminti prevencinę informaciją ir paklausti ar saugūs Jūsų namai?

Pasinaudokite patarimais:

  • Įsirenkite apsauginę signalizaciją;
  • Neskelbkite savo buvimo vietos socialiniuose tinkluose;
  • Įsirenkite vaizdo stebėjimo kameras;
  • Įsirenkite namų teritorijos apšvietimą;
  • Apdrauskite savo namus ir turtą;
  • Pasitelkite saugią kaimynystę.

Įvykus vagystei, kreipkitės pagalbos:

 – 112 (skubios pagalbos tarnybų telefonu)

 – info@policija.lt

 – www.epolicija.lt

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video