Į Baltarusiją vykstantiems lietuviams nebereikės izoliuotis dvi savaites (0)

Publikuota: 2020-06-11 Kategorija: Užsienis
Į Baltarusiją vykstantiems lietuviams nebereikės izoliuotis dvi savaites
Rokiškio Sirena nuotr. / Žemėlapis

Baltarusija paskelbė, kad iš Lietuvos atvykstantiems žmonėms nebereikės privalomai izoliuotis dvi savaites.

Lietuva ir dar 36 valstybės išbrauktos iš sąrašo šalių, iš kurių atvykus į Baltarusiją būtina izoliacija, siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui.

Apie tai ketvirtadienį paskelbė Baltarusijos sveikatos apsaugos ministerija.

Iš tokio sąrašo išbrauktos trys Baltijos valstybės, Lenkija, Austrija, Albanija, Belgija, Bulgarija, Bosnija ir Hercegovina, Vengrija, Vokietija, Graikija, Danija, Airija, Islandija, Ispanija, Italija, Lichtenšteinas, Liuksemburgas, Malta, Moldova, Monakas, Norvegija, Portugalija, Rumunija, Šiaurės Makedonija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Prancūzija, Kroatija, Juodkalnija, Čekija, Šveicarija, Švedija, Kinija.

„Iš aukščiau išvardintų valstybių atvykę asmenys nebeprivalo izoliuotis 14 dienų nuo atvykimo į Baltarusiją dienos. Tačiau į Baltarusiją atvykstantys užsienio piliečiai, kirsdami valstybės sieną, privalo pateikti pažymą dėl neigiamo rezultato PGR (polimerazės grandininės reakcijos) testo, kuris turi būti atliktas ne anksčiau kaip per dvi paras prieš atvykimo dieną“, – teigiama ministerijos pranešime.

Iki šiol Baltarusijoje buvo privaloma 14 dienų saviizoliuotis atvykus iš visų valstybių, kuriose užfiksuota užsikrėtimų koronavirusu.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video