Išmanioji televizija: kuo ji skiriasi nuo paprastos? (0)
Televizorius, sinonimiškai žinomas kaip televizorius, yra telekomunikacijų priemonė, naudojama perduodant judančius vaizdus kartu su garsu. Bėgant metams televizija tapo masiniu viešinimo, nukreipimo, naujienų ir sporto režimu. Šis augantis poreikis ir susidomėjimas televizoriais leido žmonijai kurti kitų tipų televizorius. Viena iš tokių naujų rūšių yra išmanioji televizija. Kuo ji skiriasi nuo paprastos? Atsakome!
Pagrindinis išmaniosios televizijos ir tradicinės skirtumas yra tas, kad įprasta televizija yra tiesiog paprastas televizorius, tinkantis tik per televizorių transliuojamoms programoms, jokių papildomų paslaugų negalima patirti. Kita vertus, „Smart TV“ palaiko interneto ryšį, todėl visas išmaniajame telefone pasiekiamas paslaugas galima papildomai patirti išmaniajame televizoriuje.
Išmanusis TV:
- Išmanieji televizoriai gali nuotoliniu būdu susieti su daugybe galimų belaidžių prietaisų, kad būtų patogiau ir lengviau valdyti.
- Galima prijungti nuotolinius pultus ir pelę, mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, kad būtų galima įvesti duomenis, maršrutą ir naršyti internete.
- Išmanieji TV padeda prisijungti ir perduoti turinį iš kitų susijusių programėlių per LAN.
- Išmanieji TV taip pat suteikia galimybę naudotis žiniatinklio administracijomis, tokiomis kaip elektroninė reklama, žaidimai, socialiniai tinklai ir žiniasklaidos programos.
- Nors išmani televizija pasirodė esanti puiki funkcionalumas, nerimaujama, kad jie kelia pavojų individualiems duomenims ir informacijai.
- Kiti išmanieji televizoriai gali būti suskirstyti į keletą tipų, pvz., skiriamąją gebą, ekrano technologiją ir programinės įrangos platformą. Išmanioji televizija turi daug patrauklesnių funkcijų nei įprasta televizija.
Paprasta TV esminiai faktai:
- Įprastas televizorius yra pagrindinis televizorius. Televizija yra prietaisas, kurio ekrane rodomas vaizdas kartu su garsu. Televizorius buvo išrastas praėjusio amžiaus 20-ajame dešimtmetyje. Bėgant metams jis tapo populiariu pramogų ir informacijos šaltiniu.
- Iš pradžių sukurti televizoriai turėjo katodinių spindulių technologiją, kuri buvo gana didelė ir sunki, tačiau bėgant metams ją perėmė kitos technologijos, tokios kaip LCD (skystųjų kristalų ekrano) technologija arba plokščiasis ekranas. ekrano technologiją, kuri suteikia itin dailiai atrodančius televizorių modelius.
- Šiandien naujienos iš daugybės kilometrų nuo mūsų siunčiamos iš karto, kad pamatytume ir išgirstume patobulinimus. Todėl labai dažnai sakoma, kad televizija yra naudingas masinės komunikacijos būdas.
- TV pasirodė kaip garsiausia šeimos aparatinė įranga Indijoje. Jis randamas kiekviename name, nepriklausomai nuo piniginės padėties.
- Ir vargšai, ir turtingieji tai turi, ir jiems tai patinka. Televizija tapo pagrindiniu beveik kiekvieno namų giminaičiu.
Apibendrinimas
Išmanioji televizija yra televizorius su internetu. Tai televizija, galinti transliuoti įprastus kanalus kartu su tokiomis svetainėmis kaip „Netflix Hulu“ ir „YouTube“. Jį galima nuotoliniu būdu prijungti prie kelių belaidžių programėlių ir atlikti kelias operacijas.
Įprasta televizija yra seniausia televizijos rūšis. Jis buvo išrastas praėjusio amžiaus 20-ajame dešimtmetyje. Akivaizdu, kad išmanioji televizija yra pažangos sinonimas, o tradicinius televizorius geriau palikti praeičiai.
Užs.Nr. 2064