Danguolė Kondratenkienė: svetainėje radome daug medikams aktualios informacijos (1)

Publikuota: 2021-06-30 Kategorija: Aktualijos
Danguolė Kondratenkienė: svetainėje radome daug medikams aktualios informacijos
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorė Danguolė Kondratenkienė sakė, kad ši sistema yra labai reikalinga.

Projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dėka sukurta uniklai informacinė sistema, kurioje – visa reikalinga informacija apie rajone teikiamas socialines paslaugas. Su šia sistema galima susipažinti interaktyviame ekrane, esančiame rajono savivaldybės priimamajame, bei svetainėje www.socsketis.lt. Ši informacija, pasak Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorės Danguolės Kondratenkienės, yra labai aktuali rajono medikams.

„Puiki svetainė. Čia viskas labai patogiai pateikta, visa reikiama informacija vienoje vietoje, nebereikia nieko papildomai ieškoti. Puiki sistema. Ne tik būtinai informuosime savo centro gydytojus, slaugytojas, bet ir norėtume, kad sistemoje atsidurtų informacija apie mūsų teikiamą veiklą ir paslaugas“, – sakė D. Kondratenkienė.

Ji neslėpė: tokios informacijos apie socialines paslaugas poreikis medkams yra didžiulis. Mat jie dažnai susiduria ne tik su rokiškėnų ligomis, bet ir jas lydinčiais socialiniais iššūkiais: pagalbinių techninių priemonių skyrimu esant negaliai, pavėžėjimo pas didmiesčių gydytojus-konsultantus, globos, slaugos keliamais iššūkiais. „Mes patys galvojome rengti tokį informacijos sąvadą. Bet tai laikui, žmogiškiesiems ištekliams imlus procesas. Smagu, kad buvo sukurta tokia informatyvi, patogi, visiems prieinama informacinė sistema“, – svetainę www.socsketis.lt įvertino Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video